اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35223 مورخ:[1397-06-26 09:26:01]
 تخصیص بیش از 500 میلیون تومان برای مرمت و تجهیز سینما بهمن آمل / فروش 420 میلیون تومانی فیلم‌ها در 5 ماه اخیر
مدیر سینما بهمن آمل اعلام کرد

تخصیص بیش از 500 میلیون تومان برای مرمت و تجهیز سینما بهمن آمل / فروش 420 میلیون تومانی فیلم‌ها در 5 ماه اخیر

مدیر سینما بهمن آمل با بیان اینکه ببش از 500 میلیون تومان برای مرمت و تجهیز سالن شماره یک این سینما تخصیص داده شد، گفت: در آینده نزدیک شاهد صندلی‌های مبله و تجهیزات به روز کشور در سینمای آمل هستیم.

به گزارش مازند اصناف؛ حسن مصطفایی در گفت‌وگویی با بیان اینکه سینما بهمن آمل در سال 1340 تاسیس شد، اظهار کرد: این سینما دارای دو سالن 242 و 206 نفره است.

وی با اشاره به اینکه سینما بهمن آمل از لحاظ فروش در جایگاه دوم استان قرار دارد، گفت: استقبال آملی‌ها از سینما و فیلم‌های سینمایی قابل تقدیر است.

مدیر سینما بهمن آمل با بیان اینکه از فیلم‌های طنز در آمل همیشه استقبال خوبی می‌شود، بیان کرد: بعد از ژانر طنز فیلم‌های خانوادگی، اکشن و هنری دارای طرفداران خاص خود است.

این مسئول با اشاره به فیلم‌های پرمخاطب در چند سال اخیر تاکیدکرد: من سالوادور نیستم با 170 میلیون فروش بیشترین میزان فروش را داشت.

مصطفایی با بیان اینکه به صورت میانگین ماهیانه 6 هزار نفر بابت تماشای فیلم به سینمای آمل می‌آیند، گفت: به صورت میانگین سینما بهمن آمل ماهیانه 50 میلیون تومان فروش دارد.

وی با اشاره به فیلم‌های پرفروش سال 97 در آمل ادامه داد: لاتاری 105 میلیون تومان، به وقت شام 60 میلیون تومان، هزار پا 85 میلیون تومان و تگزار 40 میلیون تومان فروش کردند.

مدیر سینما بهمن آمل با عنوان اینکه در 5 ماه اخیر سینما بهمن آمل 420 میلیون تومان فروش کرده است، تاکید کرد: سینمای آمل در سال گذشته بیش از 700 میلیون تومان فروش کرده است.

این مسئول با بیان اینکه ببش از 500 میلیون تومان برای مرمت و تجهیز سالن شماره یک سینما بهمن آمل تخصیص و در نظر گرفته شده است، گفت: با پیگیری‌های مجدانه فرماندار آمل 200میلیون تومان از این مبلغ تامین شد و مابقی توسط شرکت بهمن سبز تامین می‌شود.

مصطفایی در پایان گفت: سالن شماره 2 سینما بهمن نیز در سال 98 مرمت و تجهیز می‌شود که در آینده شاهد صندلی‌های مبله و تجهیزات به روز کشور در سینما بهمن آمل هستیم.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا