اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35207 مورخ:[1397-06-21 11:59:01]
 دستگاه‌های نظارتی و امنیتی به پرونده تخلفات حزب کارگزاران ورود کنند /نباید تعارفی با کسی صورت گیرد
رئیس مجمع نمایندگان مازندران:

دستگاه‌های نظارتی و امنیتی به پرونده تخلفات حزب کارگزاران ورود کنند /نباید تعارفی با کسی صورت گیرد

رئیس مجمع نمایندگان مازندران درباره انتشار خبری مبنی بر رانت 7 هزار میلیاردی دولت به مرعشی و حزب کارگزاران، گفت: تخلفات پرونده حزب کارگزاران نیازمند بررسی قضایی است و دستگاه‌های نظارتی و امنیتی باید ورود کنند.

به گزارش مازند اصناف؛ عبدالله رضیان در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ، درباره انتشار خبری مبنی بر رانت 7 هزار میلیاردی دولت به مرعشی و حزب کارگزاران اظهار کرد: فساد مالی سبب بروز مشکلاتی در مدیریت کشور می‌شود که همه باید هوشیار و بیدار باشند.

وی افزود: رانت‌هایی که در گذشته چه در معاملات، فعالیت‌های دولتی و بستگان برخی احزاب و گروه‌ها وجود داشت مایه تاسف است.

رئیس مجمع نمایندگان مازندران ادامه داد: مشکلات مالی در بین احزاب، گروه‌های سیاسی مشکلات عدیده‌ای را به همراه دارد که نیاز است برنامه‌ریزی اساسی برای حل این موضوع انجام شود.

این مسئول با اشاره به اینکه در مجلس شورای اسلامی باید قوانین را شفاف کنیم، خاطرنشان کرد: دستگاه‌های نظارتی دقیق‌تر عمل کنند.

رضیان افزود: فساد مالی در یکی از احزاب نیازمند ورود دستگاه قضا است و دستگاه‌های نظارتی و امنیتی باید ورود کنند و نباید تعارفی با کسی صورت گیرد، پرونده حزب کارگزاران نیازمند بررسی قضایی است.

وی گفت: اگر قرار است اعتماد مردم را جلب کنیم باید با آنها شفاف و روشن باشیم.

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری درباره تعطیلی مجلس در اوج مشکلات اقتصادی مردم اظهار کرد: تعطیلی مجلس قانونی است که از گذشته بوده و نمایندگان با تعطیلی مجلس دردسر بیشتری به سراغ‌شان می‌آید و استراحتی وجود ندارد.

این مسئول ادامه داد: تعطیلی مجلس امتیازی برای نمایندگان نیست و آن‌ها در این ایام در حوزه‌های انتخاباتی خود حضور دارند و از صبح تا شب در دیدارهای مردمی و جلسات مختلف حضور دارند.

رضیان در مورد شرایط اقتصادی روز جامعه گفت: مهم‌ترین مشکل فعلی مدیریت کنترل قیمت ارز است و این عدم مدیریت از ابتدا از صنعت پتروشیمی شروع شد؛ نقد به دولت هست و وجود دارد و بعد از تعطیلی تابستانه مجلس، وزیر صنعت پس از 10 روز باید  پاسخگو باشد.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا