اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35202 مورخ:[1397-06-19 11:57:01]
تشکیل 68 هزار پرونده تخلف برای واحدهای صنفی مازندران طی 6 ماه گذشته
معاون صنعت،معدن و تجارت مازندران خبر داد

تشکیل 68 هزار پرونده تخلف برای واحدهای صنفی مازندران طی 6 ماه گذشته

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: 86 هزار پرونده تخلف در طی پنج ماه گذشته برای مراکز عرضه تشکیل شد که 6 هزار و 363 مورد آن شامل کالاها و خدمات بوده است.

به گزارش مازند اصناف؛حسین اصغرزاده امروز درباره افزایش نرخ پوشاک کودک و همچنین کمبود عرضه آن در برخی مراکز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: در عرضه  پوشاک کودک به طور تخصصی آمار تخلف در دست نیست، ولی در طی پنج ماه گذشته در استان مازندران 86 هزار پرونده تخلف برای مراکز عرضه تشکیل شد که 6 هزار و 363 مورد آن شامل کالاها و خدمات بوده است.

وی با اعلام اینکه مبنای نظارت فاکتورهای خرید واحدهای صنفی است، گفت: طبق این مبنا چنانچه فاکتور بر مبنای سود واقعی تعریف شده باشد که هیچ، ولی اگر مبلغ دریافتی از تقاضاکنندگان فراتر از سود واقعی باشد براساس قانون با متخلفان برخورد خواهد شد.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران اضافه کرد: هرگونه تخلفی اعم از گران‌فروشی، کم فروشی، احتکار یا هر موارد دیگری مورد بررسی قرار گرفته و برخورد قانونی انجام خواهد شد.

این مسؤول خاطر نشان کرد: مردم استان مازندران در صورت مشاهده تخلف از عرضه‌کنندگان فروشگاه‌ها و مراکز عرضه می‌توانند با ارائه گزارش از وضعیت زمانی و مکانی متخلفان از طریق تلفن 124  تا در نخستین فرصت اقدامات لازم صورت گیرد.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا