اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35198 مورخ:[1397-06-18 12:15:01]
 کشتارگاه صنعتی در آمل ساخته می‌شود
فرماندار ویژه آمل:

کشتارگاه صنعتی در آمل ساخته می‌شود

فرماندار ویژه آمل از صدور مجوز ساخت کشتارگاه صنعتی در شهرستان خبر داد.

به گزارش مازند اصناف؛ سید جعفر رسولی در جلسه شورای اداری شهرستان آمل از ساخت کشتارگاه صنعتی در آمل خبرداد و افزود: کشتارگاه سنتی آمل از سال ۱٣٣٩ تا به الان در حال فعالیت است و یک سری مشکلات دارد که در حال حاضر با حمایت استاندار مازندران و دیگر مسئولان استان مجوز ساخت کشتارگاه صنعتی در آمل صادر شد و شهرداری آمل این مهم را شروع کرد.

فرماندار ویژه آمل با بیان اینکه در هفته دولت سال جاری بیش از ۱۵۰ پروژه با اعتباری بالغ بر ٨۰ میلیارد تومان به بهره برداری رسید، افزود: علی رغم وضعیت کمبود اعتبار، خوشبختانه در آمل پروزه های عمرانی در دست اقدام است.

رسولی با اشاره به اینکه پروژه های عظیم ملی در آمل با حمایت دولت و پیگیری نماینده شهرستان در حال ساخت است، افزود: پیمانکاران برای ساخت پروزه محور هراز، سد و جاده جایگزین، پل روگذر هزار سنگر، فاصلاب شهری و غیره در حال فعالیت هستند و این پروزه ها نوید بخش است.

وی با بیان اینکه در چند ماه اخیر چندین وزیر و معاون وزیر از این شهرستان بازدید داشتند، گفت: یکی از دغدغه های مردم آمل اتمام استادیوم این شهرستان بود که برای این امر ۱۱ میلیارد اعتبار تخصیص داده شد.

رسولی مرکز خرید برنج در آمل را پشتوانه ای برای کشاورزان دانست و گفت: این مرکز برای خرید تصمینی برنج کشاورزان دایر شد.


مرجع: مهر

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا