اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35193 مورخ:[1397-06-17 19:37:01]
کشف 5 میلیاردی تجهیزات رایانه‌ای قاچاق در قائم‌شهر
جانشین فرمانده انتظامی مازندران خبر داد

کشف 5 میلیاردی تجهیزات رایانه‌ای قاچاق در قائم‌شهر

جانشین فرمانده انتظامی مازندران از کشف 135 دستگاه رایانه قاچاق و متعلقات آن به ارزش 5 میلیارد و 50 میلیون ریال در شهرستان "قائم شهر" خبر داد .


به گزارش مازند اصناف؛ حسن مفخمی شهرستانی در گفت‌وگو با خبرنگار ما گفت: در پی کسب خبری مبنی بر تردد دو دستگاه خودروی وانت نیسان حامل کالای قاچاق در شهرستان قائم شهر، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی آن شهرستان قرار گرفت.

جانشین فرمانده انتظامی مازندران، افزود: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی قائم شهر با بررسی های همه جانبه و انجام گشت های هدفمند خودروهای مورد نظر را حین تردد در یکی از محورهای این شهرستان متوقف کردند .

مفخمی از دستگیری رانندگان این دو خودرو در این عملیات خبر داد و خاطر نشان کرد: در بازرسی از این خودروها 135 دستگاه رایانه و متعلقات آن که فاقد هرگونه مجوز حمل و مدارک گمرکی بوده، کشف شد.

وی ارزش ریالی کالای قاچاق کشف شده را بالغ بر 5 میلیارد و 50 میلیون ریال عنوان کرد و گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و کالاهای کشف شده تحویل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان شد.

این مسئول با اشاره به این که قاچاق کالا تخریب زیر بنای اقتصاد کشور و نادیده گرفتن حق نسل فردا برای رشد و بالندگی است، گفت: خرید و مصرف کالای قاچاق موجب اختلال در عرضه تولیدات داخلی، تعطیلی کارخانه ها، افزایش بیکاری در کشور و ایجاد بازار فروش برای کالاهای کشورهای خارجی خواهد شد.

جانشین فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به این که مبارزه با قاچاق کالا اقدامی برای حفظ و استقرار امنیت در کشور است ، از مردم خواست: برای حمایت از تولید ملی و اشتغال جوانان جامعه در مبارزه با قاچاق کالا و ارز با نیروی انتظامی همکاری کرده و هرگونه اطلاعات و اخباری را به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام دارند.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا