اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35176 مورخ:[1397-06-12 12:34:01]
اجرای طرح ویژه نظارت بر عرضه کنندگان کالاهای ویژه دانش‌آموزان مازندران
معاون صنعت،معدن و تجارت مازندران خبر داد

اجرای طرح ویژه نظارت بر عرضه کنندگان کالاهای ویژه دانش‌آموزان مازندران

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: طرح ویژه نظارت بر عرضه‌کنندگان کالاهای ویژه دانش‌آموزان اجرا خواهد شد.

به گزارش مازند اصناف؛ حسین اصغرزاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: طرح ویژه نظارت بر عرضه‌کنندگان کالاهای ویژه  دانش‌آموزان مدارس همزمان با در سراسر کشور، در مازندران اجرا می‌شود.

وی افزود: عرضه کالاهای مورد نیاز دانش‌آموزان اعم از لوازم‌التحریر، کیف و کفش، پوشاک و سایر اقلام با اعمال طرح نظارتی ویژه همراه خواهد بود.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با اعلام اینکه این طرح همزمان با سراسر کشور از نیمهشهریور ماه جاری آغاز و تا 10 مهر ماه ادامه دارد، گفت: نظارت بر مراکز عرضه این کالاها، واحدهای صنفی و مراکز توزیع از جمله اقداماتی است که توسط بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت و همچنین بازرسان اتاق اصناف صورت خواهد گرفت.

اصغرزاده خاطرنشان کرد: اسناد و مدارک مربوط به خرید و مبالغ فروش بررسی شده و در صورت مشاهده تخلف برای واحدهای صنفی متخلف پرونده تخلف تشکیل خواهد شد تا برای رسیدگی به ادارات تعزیرات حکومتی ارسال شود.

وی در پایان گفت: سامانه تلفنی 124 همواره فعال بوده و آمادگی دریافت گزارش‌های مردمی را دارد. شهروندان می‌توانند در صورت لزوم هم به صورت حضوری و هم تلفنی شکایات خود را اعلام کنند.

 

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا