اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35135 مورخ:[1397-06-05 13:55:01]
 تصمیم دادستان آمل در مورد بسته شدن کشتارگاه سنتی کاملا درست است
شهردار آمل:

تصمیم دادستان آمل در مورد بسته شدن کشتارگاه سنتی کاملا درست است

شهردار آمل با عنوان اینکه باید بپذیریم کشتارگاه سنتی در آمل و هزینه کردن برای آن جوابگوی این شهرستان نیست، گفت: هزینه برای این کشتارگاه بیت المالی بود که بیهوده انجام می‌شد.

به گزارش مازند اصناف؛ احمد امیرسلیمانی در گفت‌وگو با خبرنگار ما با بیان اینکه از بسته شدن کشتارگاه سنتی آمل استقبال می‌کنیم، اظهار کرد: تصمیم دادستان آمل کاملا درست است و به قانون احترام می‌گذاریم.

وی با اشاره به خرید زمینی با ارزش 4 میلیارد و 500 میلیون تومان برای ساخت کشتارگاه صنعتی در آمل، گفت: مجوز و پروانه اولیه بابت احداث کشتارگاه صنعتی در آمل برای شهرداری صادر شده است.

شهردار آمل با اشاره به اینکه پس از بسته شدن کشتارگاه سنتی، گوشت از کشتارگاه‌های شهرهای اطراف تامین می‌شود، تصریح کرد: یکی از توزیع کنندگان گوشت که در میزان بالا گوشت در شهر توزیع می‌کرد و کلیه کشتارهای خود را به شهرهای مجاور برده از شرایط برخی کشتارگاه‌ها اعلام رضایت کرده است.

این مسئول با بیان اینکه ظرفیت کشتارگاه‌های صنعتی شهرهای حومه آمل پاسخگوی نیاز میزان گوشت آمل است، ادامه داد: این روش منطقی به نظر می‌رسد تا گوشت سالم به دست مصرف کنندگان در آمل برسانیم.

امیرسلیمانی با عنوان اینکه باید بپذیریم کشتارگاه سنتی در آمل و هزینه کردن برای آن جوابگوی این شهرستان نیست، گفت: هزینه کردن بیت المالی بود که بیهوده انجام می‌شد.

وی در پایان گفت: جانمایی کشتارگاه سنتی مربوط به 40 سال پیش که آن زمان در بافت شهر نبود اما اکنون هست.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا