اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35113 مورخ:[1397-05-30 01:01:01]
 8 شهریور پایان مهلت طرح بخشودگی بدهی معوق واحدهای توليدی مازندران
مدیرعامل شهرک‌های صنعتی مازندران اعلام كرد

8 شهریور پایان مهلت طرح بخشودگی بدهی معوق واحدهای توليدی مازندران

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران ضمن اشاره به اجرای بخشودگی بدهی واحدهای توليدی شهرک‌های صنعتی مازندران، گفت: آن دسته از واحدهای صنعتی که تاکنون موفق به پرداخت اصل بدهی و معوقاتشان نشده‌اند، از 21 مرداد تا 8 شهریور ماه مشمول مشوقات بخشودگی جرائم دیکرد خواهند شد.

سیدمصطفی موسوی در گفت‌وگو با مازند اصناف؛ از اجرای بخشودگی بدهی واحدهای توليدی شهرک‌های صنعتی مازندران خبر داد.

وی  افزود: در راستای حمایت از واحدهای صنعتی و صنفی که مشمول پرداخت تعدیل بدهی‌های معوق نیز می‌شوند و با توجه به عدم پرداخت «اصل بدهی و تعدیل معوقه» از سوی آن‌ها، مقرر شد تا از ۲۱ مرداد همزمان با روز ملی حمایت از صنایع کوچک لغایت ۸ شهریورماه ۱۳۹۷ مشمول مشوقات بخشودگی شوند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران تصریح کرد: طرح بخشودگی و تعـدیل بدهی در راستای رفع موانع تولیـد، ایجاد انگیزه و افزایش سرمایه‌گذاری، رونق تولیدی واشتغال‌زایی هر چه بیشتر و اعطای مشوقات به واحدهای صنعتی، صنفی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی دستور العمل بخشودگی جرائم دیرکرد بدهی‌های معوق ابلاغ شد.

 موسوی با اشاره به بخشودگی جرایم اقساط بیان کرد: واحدهای تولیدی دارای پروانه بهره‌برداری که به بدهی آن‌ها جرائم تعلق گرفته باشد، با پرداخت ۵۰ درصد اصل بدهی، مشمول ۶۰ درصد بخشودگی و با پرداخت ۱۰۰ درصد اصل بدهی، مشمول ۸۰ درصد بخشودگی و همچنین واحدهای دارای پیشرفت فیزیکی بالای ۵۰% درصد که به بدهی آنها جرائم تعلق گرفته باشد، با پرداخت ۵۰ درصد اصل بدهی، مشمول ۵۰ درصد بخشودگی و با پرداخت ۱۰۰ درصد اصل بدهی، مشمول ۷۰ درصد بخشودگی خواهند شد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران از همه واحدهای تولیدی و صنعتی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی دعوت کرد تا پایان هفته دولت «۸ شهریورماه»، با مراجعه به شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران از مشوقات بخشودگی تعدیلات بهره‌مند شوند.

پایان پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا