اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35102 مورخ:[1397-05-27 14:05:01]
 شهرداری موظف به ساماندهی تاکسی های اسنپ در بابل شد
فرماندار ویژه بابل:

شهرداری موظف به ساماندهی تاکسی های اسنپ در بابل شد

در پی اعتراض رانندگان تاکسی در بابل و عدم فعالیت صبح امروز به دلیل فعالیت غیرقانونی اسنپ،فرماندار ویژه بابل گفت: شهرداری موظف به ساماندهی و نظارت بر عملکرد اسنپ در داخل شهر بابل شد.

به گزارش مازند اصناف؛ صبح امروز رانندگان تاکسی بابل به دلیل فعالیت غیرمجاز اسنپ و آژانس‌های اینترنتی که متعاقب آن باعث کاهش درآمد رانندگان تاکسی شده بود اعتصاب کرده و در ساعات اولیه صبح حاضر به فعالیت و جابه‌جایی مسافران نشدند.

در پی اعتصاب رانندگان تاکسی، خبرنگار فارس موضوع را به فرماندار ویژه بابل اطلاع داده و قربانعلی ولی‌زاده بورا اعلام کرد، در جلسه امروز این مشکل بررسی و تصمیم‌گیری خواهد شد.

همچنین فرماندار ویژه بابل بعد از اتمام جلسه در گفت‌وگوی با خبرنگار فارس در بابل اظهار کرد: شهرداری موظف به ساماندهی و نظارت بر عملکرد اسنپ در داخل شهر بابل شده است.

ولی‌زاده‌بورا افزود: در جلسه‌ای که صبح امروز به منظور ساماندهی اسنپ برگزار شد، مقرر شد؛ شهرداری بابل براساس نیاز موجود نسبت به ساماندهی و نظارت بر عملکرد اسنپ در بابل اقدام کند.


وی با اشاره به اینکه فعالیت اسنپ براساس دریافت مجوز از سازمان صنعت، معدن و تجارت کشور در سطح شهرستان قانونی است، افزود: به دلیل عدم مراجعه دارنده مجوز اسنپ به شهرداری،ساماندهی خودروهای اسنپ در شهر بابل انجام نشده است که در جلسه امروز مقرر شد دارنده مجوز با مراجعه به شهرداری نسبت به هماهنگی جهت ساماندهی و فعالیت اسنپ از سوی شهرداری بابل اقدام کند.

 

مرجع: فارس

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا