اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35100 مورخ:[1397-05-27 13:42:01]
29 مرداد انتخابات نمایندگان اتاق اصناف مازندران در کشور برگزار می‌شود+ اسامی داوطلبان
مدیریت نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران خبر داد

29 مرداد انتخابات نمایندگان اتاق اصناف مازندران در کشور برگزار می‌شود+ اسامی داوطلبان

مدیریت نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با بیان اینکه این انتخابات در روز دوشنبه مورخ 29 مردادماه سال‌جاری، از ساعت 10 صبح الی 12 ظهر به مدت دو ساعت انجام می‌شود، گفت:  در پایان انتخابات می‌بایست 8 نماینده مازندران در اتاق اصناف ایران معرفی شوند که از این میزان رئیس اتاق اصناف مرکز مازندران بدون حضور در انتخابات و به‌طور مستقیم و 7 نماینده دیگر، 4 نفر از صنوف تولیدی و خدمات فنی و 3 نفر از صنوف توزیعی و خدماتی از طریق انتخابات برگزیده می‌شوند.

حسین اصغرزاده در گفت‌وگو با مازند اصناف؛ درخصوص برگزاری انتخابات نمایندگان هیئت رئیسه اتاق‌های اصناف مازندران در اتاق اصناف ایران اظهار کرد: این انتخابات همزمان با سراسر کشور در استان مازندران برگزار می‌شود.

وی افزود: این انتخابات در روز دوشنبه مورخ 29 مردادماه سال‌جاری، از ساعت 10 صبح الی 12 ظهر به مدت دو ساعت انجام می‌شود.

مدیریت نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران خاطرنشان کرد: این انتخابات که با حضور هئت اجرایی و اعضای هیئت رئیسه اتاق‌های اصناف مازندران در تاریخ مذکور در سالن اجتماعات ساختمان شهید حیدری این سازمان برگزار می‌شود.

این مسئول متذکر شد: اعضای هیئت رئیسه اتاق‌های اصناف مازندران جهت شرکت در این انتخابات می‌بایست شخصا با در دست داشتن کارت شناسایی معتبر در ساعت مقرر حضور یابند.

اصغرزاده در ادامه با اشاره به ثبت‌نام نهایی 21 نفر از داوطلبان در این انتخابات عنوان کرد: در پایان انتخابات می‌بایست 8 نماینده مازندران در اتاق اصناف ایران معرفی شوند که از این میزان رئیس اتاق اصناف مرکز مازندران بدون حضور در انتخابات و به‌طور مستقیم و 7 نماینده دیگر، 4 نفر از صنوف تولیدی و خدمات فنی و 3 نفر از صنوف توزیعی و خدماتی از طریق انتخابات برگزیده می‌شوند.

وی از ثبت‌نام 11 داوطلب از صنوف تولیدی و خدماتی خبر داد و گفت: داوطلبان این بخش آقایان رحمت‌الله الیکایی، میراحمد اندرواژ، فرزین جوادیان، شعبان حسین‌نژاد، سید منصور حسینی، عباس رمدانی، حمیدرضا صمدی، مهدی طاهری‌فر، جمشید کریمایی، حسین لعلی و سید روح‌الله محمدی هستند.

مدیریت نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران در پایان ضمن اشاره به ثبت‌نام 10 کاندیدا از صنوف توزیعی و خدماتی، اذعان کرد: در این بخش هم اسامی داوطلبان شامل سبحان بخشی، جعفر حکمت، سیدعلی اکبر ساداتی، محسن شعبانی، محمود صادق‌کیا، محمد طاهری نوری، محمدباقر فروتن، سیداحمد کرمی، شعبان محمدعلی‌زاده، مرتضی ولی‌زاده است.

گفتنی است برگزیدگان به مدت چهار سال نماینده اصناف مازندران در اتاق اصناف ایران خواهند بود.

انتهای پیام/» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا