اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35098 مورخ:[1397-05-27 11:25:01]
کشف بزر‌گ‌ترین انبار احتکار لوازم خودرو در بابل+تصاویر
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بابل اعلام کرد

کشف بزر‌گ‌ترین انبار احتکار لوازم خودرو در بابل+تصاویر

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بابل از کشف انبار کالای لوازم خودرویی با ارزش چند میلیارد تومانی در بابل خبر داد.

به گزارش مازند اصناف؛ مرتضی رمضانی در گفت‌وگو با خبرنگار ما از شناسایی انبار محتکران لوازم خودرو در بابل خبر داد و اظهار کرد: در اقدامی هوشمندانه با شناسایی و مراقبت به انباری پر از لوازم مصرفی خودروهای داخلی و خارجی احتکار شده مواجه شدند که به احتکار این لوازم پرداخته بودند.
      
وی افزود: در این اقدام کشف وسایل احتکار شده در حوالی میدان تره‌بار بابل دو نفر به عنوان صاحبان این اموال که ارزش آن میلیاردی برآورد می‌شود شناسایی شدند که با سرعت عمل نیروهای سپاه در اقدامی غافلگیر کننده مصادره شد.
   
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بابل ادامه داد: پس از کشف این انبار با مسئولان مربوطه ادارات صنعت، معدن و تجارت، تعزیرات حکومتی و مراجع قضایی هماهنگی لازم به عمل آمد و در حال تکمیل پرونده و تعیین ارزش ریالی دقیق لوازم کشف شده توسط کارشناسان مربوطه هستیم.

این مسئول تصریح کرد: با توجه به اینکه این دو شریک بیش از دو هفته به دپوی این لوازم پرداخته بودند و هیچ فروشی نداشتند جدای از مسئله احتکار بحث گران‌فروشی نیز مطرح است که کارشناسان به‌دنبال بررسی و تحقیق این موضوع نیست هستند.
      
رمضانی در پایان گفت: سپاه بابل با توجه به منویات مقام معظم رهبری در راستای مبارزه با مفسدان اقتصادی در همه ابعاد با تشکیل کارگروه‌های ویژه شناسایی، عملیاتی‌و کمک امت حزب‌الله به مقابله با این افراد خواهند پرداخت تا زمینه آرامش اقتصادی در جامعه ایجاد شود.


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا