اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35095 مورخ:[1397-05-27 11:19:01]
دستگاه قضا با دلالان بازار و محتکران برخورد قاطع کند/صنایع موشکی ایران به هیچ وجه قابل مذاکره نیست
نماینده ولی فقیه در مازندران:

دستگاه قضا با دلالان بازار و محتکران برخورد قاطع کند/صنایع موشکی ایران به هیچ وجه قابل مذاکره نیست

نماینده ولی فقیه در مازندران با تاکید بر ساماندهی بازار از دستگاه قضایی مازندران خواست با دلالان بازار و محتکران برخورد قاطع کند.

به گزارش مازند اصناف؛ آیت الله نورالله طبرسی امروز در خطبه‌های نماز جمعه مرکز مازندران با اشاره به نوسانات بارز ارز و سکه، گفت: دولت برای ساماندهی بازار و آرامش روانی جامعه تلاش اثرگذار و هدفمند باید داشته باشد.

وی با بیان اینکه در شرایط تحریم نباید دنبال منفعت طلبی و تفرقه افکنی بود از دستگاه قضایی خواست با محتکران بازار و دلالان سکه و ارز قاطعانه برخورد کند.

نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به آتش سوزی مسجد جامع ساری از مردم مومن و خداجوی ساری و استان خواست کمک‌های خود نسبت به ساخت و بازسازی مسجد قدیمی جامع ساری اقدام کنند.

امام جمعه ساری به دیدار اخیر مقام معظم رهبری با اقشار مختلف ملت ایران اشاره کرد و گفت: بیانات مقام معظم رهبری حجت را برای دستگاه‌های نظامی، امنیتی و نیرو‌های مسلح تمام کرده است.

طبرسی گفت: با توجه به توانمندی‌های صنایع دفاعی کشور دشمن هیچگاه جرات حمله به ایران را نخواهد داشت.


ترسیم نقشه راه صنعت دفاعی کشور به دستور فرماندهی کل قوا

سردار سرتیپ دوم پاسدار رضا مظفری‌نیا معاون وزیر دفاع و امور پشتیبانی نیرو‌های مسلح نیز در سخنان پیش ازخطبه‌های نماز جمعه ساری نیز با بیان اینکه صنعت دفاعی ایران وارد مرحله جدیدی شده است گفت: نقشه راه صنعت دفاعی کشور به دستور فرماندهی کل قوا ترسیم شده است.

وی با اشاره به اینکه ایران اسلامی در صنعت دفاعی به خودکفایی رسیده است، تبدیل صنایع دفاعی به صنایع دانش بنیان را از جمله اهداف ترسیم شده در نقشه راه صنعت دفاعی برشمرد و گفت: این درحالی که صنعت دفاعی ایران در قبل از انقلاب اسلامی بر پایه اهداف راهبردی غربی‌ها بنا شده بود.

سردار مظفری‌نیا با بیان اینکه ایران اسلامی قدرتمندترین کشور در عرصه بین المللی و قدرت دفاعی در آسیای جنوب شرقی است افزود: صنایع دفاعی ایران با اتکا به جوانان خلاق و انقلابی توانست امروز به خودکفایی برسد و محصولات دفاعی با فناوری پیشرفته وارد مرحله جدیدی شده است.

وی با باین اینکه صنعت دفاعی ایران با توسعه پهباد‌ها و هواپیما‌های رادارگریز و بدون سرنشین به دانش دفاعی تبدیل شده است، گفت: امسال در روز صنعت دفاعی از یکی از هواپیما‌های جنگنده هوشمند رونمایی خواهد شد.

معاون وزیر دفاع و امور پشتیبانی نیرو‌های مسلح صنایع دفاعی هوشمند را زا دستاورد‌های ارزشمند نظام مقدس اسلامی برشمرد و گفت: ایران اسلامی در تولید انواع رادار‌ها و صنایع دفاعی به توانمندی‌های بالایی رسیده است.

سردار مظفری نیا با بیان اینکه طبق گفته مسئولان رژیم صهیونیستی حمله به ایران صدمات جبران ناپذیری برای آنان خواهد داشت افزود: امروز دشمن جرات حمله به ایران را ندارد و این نشان از توان بالای دفاعی ایران اسلامی است.

وی با اشاره به اینکه دشمنان از صنایع موشکی و دفاعی ایران در هراس هستند گفت: صنایع موشکی ایران به هیچ وجه قابل مذاکره نیست.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا