اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35072 مورخ:[1397-05-22 09:29:01]
 انعقاد تفاهم‌نامه شهرک‌های صنعتی مازندران با سازمان بسيج مهندسی
با هدف تقويت و توسعه کلينيک صنعت صورت گرفت

انعقاد تفاهم‌نامه شهرک‌های صنعتی مازندران با سازمان بسيج مهندسی

تفاهم‌نامه همکاری شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران با سازمان بسيج مهندسی صنعت و معدن استان منعقد شد.


به گزارش مازند اصناف؛ تفاهم نامه همکاری شرکت شهرکهای صنعتی مازندران با سازمان بسيج مهندسی صنعت و معدن استان، با هدف تقويت و توسعه کلينيک صنعت منعقد شد.

سيدمصطفی موسوی مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران در اين جلسه گفت: اين تفاهم‌نامه در راستای تقويت و ارتقاء سطح همکاری متقابل و با عنايت به منويات مقام معظم رهبری درخصوص حمايت از توليدات داخلی و بمنظور هم افزايی منعقد شده است.

وی با اشاره به اهداف این تفاهم‌نامه افزود: همکاری و تعامل در خصوص پایش و عارضه یابی واحدهای صنعتی و اشتراک گذاری منابع موجود جهت تقویت و توسعه کلینیک صنعت، از مهمترین اهداف این تفاهم نامه است.

موسوی با بیان اینکه باید از ظرفیت بسیج مهندسی استان در بخش تولید و صنعت بدرستی استفاده شود بیان داشت: بر اساس این تفاهم نامه، شرکت شهرک های صنعتی استان متعهد شده که آموزشهای تخصصی موردنیاز برای مشاوران کلینیک صنعت، پایش و ارزیابی واحدهای صنعتی و همکاری لازم جهت رفع موانع و مشکلات واحدهای تولیدی را با سازمان بسیج مهندسی استان داشته باشد.

مدیر سازمان بسیج مهندسی صنعت و معدن استان نیز در این مراسم گفت: حمایت از تولید داخلی و تکیه بر ظرفیت های بومی، یکی از اهداف سازمان بسیج مهندسی در حمایت از بخش صنعت بوده و بصورت کلینیکی در حال اجرا است.

هادی عسکری با اشاره به اهداف سازمان بسیج مهندسی استان در این تفاهم نامه افزود: همکاری، مشاوره، پایش و ارزیابی واحدهای تولیدی در شهرکهای صنعتی و شناسایی و ایجاد هم افزایی ظرفیتهای موجود، از تعهدات سازمان بسیج مهندسی بر اساس این تفاهم نامه همکاری است.

این تفاهمنامه همکاری در هفت ماده و به مدت یک سال، به امضاء مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی و مدیر سازمان بسیج مهندسی صنعت و معدن استان رسیده است.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا