اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35071 مورخ:[1397-05-22 09:27:01]
شناسایی و کشف انبار احتکار لوازم برقی به ارزش حدود 6 میلیارد ریال در نکا
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نکا خبر داد

شناسایی و کشف انبار احتکار لوازم برقی به ارزش حدود 6 میلیارد ریال در نکا

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه نکا از کشف انبار احتکار لوازم برقی در نکا با کمک نیروهای بسیجی به ارزش 5 میلیارد و 740 میلیون ریال خبر داد.

به گزارش مازند اصناف؛ طی روزهای گذشته سردار غیب پرور، رئیس سازمان بسیج مستضعفین به همه محتکران مایحتاج مردم اعلام کرد که دست از احتکار بردارند؛ چرا که در غیر این صورت با برخورد انقلابی مواجه خواهند شد.

سردار غیب پرور همچنین اعلام کرد که برنامه‌ای در جهت شناسایی محتکران و کسانی که انبار می‌کنند به تمام رده‌های مقاومت ابلاغ شده است و رده‌های مقاومت در سراسر کشور در این زمینه مأمور شده‌اند.

شاید بسیاری از جوانان به یاد نداشته باشند که این حرکت بسیج و مبارزه با گرانفروشی و احتکار مسئله جدیدی نیست و در دوران دفاع مقدس نیز بسیج توانست با یک حرکت بسیجی و مردمی تواست با محتکرانی که از شرایط جنگ سوء استفاده کرده و دست به گرانفروشی و احتکار کالاهای اساسی مورد نیاز مردم می زدند مبارزه کند و شرایط را برای مردم بهبود ببخشد.

در همین راستا فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه نکا از کشف انبار احتکار لوازم برقی با کمک نیروهای بسیجی به ارزش 5 میلیارد و 740 میلیون ریال خبر داد.

مهدی متوسلی افزود: با شناسایی نیروهای بسیجی یک انبار لوازم برقی توسط «م.ز» که در آن اجناس احتکار شده بود شناسایی و کشف شد.

وی تصریح کرد: بعد از شناسایی، سازمان صنعت، معدن و تجارت وارد عمل شده و توانستند 112 دستگاه یخچال، 13 دستگاه اجاق و هفت دستگاه اسپلیت را از انبار این فرد کشف و ضبط کنند.

متوسلی با بیان اینکه برخی از بازاریان می‌خواهند از نواسانات ارزی سوء‌استفاده کنند، ادامه داد: بسیج برای مبارزه با محتکران کمک‌حال خوبی برای دولت است.

وی با اشاره به اینکه برخی سودجویان از شرایط اقتصادی سوءاستفاده کرده و با احتکار کالا به گرانی و تورم در بازار دامن زدند، گفت: بسیج و مردم می‌توانند با اطلاع رسانی در خصوص انبارهای دپو شده محتکران نقش مهمی را در جلوگیری از ضربه زدن به اقتصاد ایفا کنند.

 

مرجع: بلاغ


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا