اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35069 مورخ:[1397-05-21 12:26:01]
برگزیدگان جشنواره مطبوعات مازندران تجلیل شدند+اسامی

برگزیدگان جشنواره مطبوعات مازندران تجلیل شدند+اسامی

مراسم تجلیل از برترین‌های هفتمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری مازندران به همراه آیین بزرگداشت اصحاب رسانه مازندران در رستمرود شهرستان نور برگزار شد.

به گزارش مازند اصناف؛ مراسم تجلیل از برترین‌های هفتمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری مازندران به همراه آیین بزرگداشت اصحاب رسانه مازندران در رستمرود شهرستان نور برگزار شد.

بر اساس این گزارش، این مراسم با حضور اسلامی استاندار مازندران، چند تن از نمایندگان مجلس، مدیران دستگاه‌های دولتی، فرمانداران، پیشکسوتان عرصه رسانه و مدیران و خبرنگاران و عکاسان رسانه‌های مکتوب و مجازی استان همراه بود.

در ابتدای مراسم تجلیل از پیکسوتان حوزه خبری و برگزیدگان جشنواره مطبوعات، از خانواده شهید شاخص رسانه سپهدار ساجدی از شهرستان سوادکوه نیز تجلیل شد.

گفتنی است در این جشنواره مجتبی قربانی از بلاغ توانست در بخش گزارش خبری حائز مقام نخست و در بخش تیتر نیز شایسته تقدیر شود.


هیئت داوران نفرات برگزیده را در بخش‌های مختلفی از جمله سرمقاله، یادداشت، مقاله، تیترنویسی، خبر یک تیتر، مصاحبه، عکس خبری تک، عکس غیرخبری تک،‌ عکس خبری مجموعه، طنز اجتماعی، طراحی و صفحه آرایی، نقش ویژه شعار سال و انقلاب اسلامی، گزارش خبری و تحلیلی، رسانه مکتوب، پایگاه‌های خبری و خبرگزاری‌ها، مقاله و یاد داشت به شرح زیر اعلام کرد:

در بخش گزارش خبری و تحلیلی خدیجه آقاجانی شیروانی از هفته نامه روجا نفر اول و آتنا فلاحی از روزنامه همشهری دوم و رضا شریعتی و اشکان جهان آرای از روزنامه‌های خبر شمال و همشهری مشترکا سوم شدند.

در بخش گزارش‌های خبری مربوط به پایگاه‌های خبری مجتبی قربانی از پایگاه خبری بلاغ مازندران به عنوان نفر اول و حلیمه خادمی از مازندنومه نیز نفر دوم انتخاب شد.

در بخش مقاله کوروش غفاری چراتی از ماهنامه ساحل طلایی اول، اکبر مقدسی از پایگاه خبری ونگ دوم و آزاده بابانژاد از خبرگزاری فارس و حسن قمی نجارده از خبرگزاری مهر به طور مشترک سوم شدند.

در بخش مقاله هومن حکیمی از خبرشمال اول، احسان شریعت از پایگاه خبری مازندنومه دوم و آرمان قلی نژاد از ماهنامه تلنگرنامه سوم شد.

در بخش مقاله خلیل خلیلی از خبرشمال اول، مهدی روحی از خبرشمال دوم و شهرام شیرکوند از آوای طبرستان و امید ساداتی از دو هفته نامه شالیزار به طور مشترک سوم شدند.

در بخش مصاحبه هیات داوران کسی را به عنوان نفر اول انتخاب نکرد، ولی محمدباقر محسنی از خبر شمال به عنوان نفر دوم و خدیجه آقاجانی شیروانی از وارش و مائده مطهری نژاد از خبرشمال را به طور مشترک سوم انتخاب کرد.

در بخش عکس خبری تک مهدی محبی پور از خبرگزاری میزان نفر اول، غلامرضا احمدی از خبرگزاری تسنیم و مهدی محبی پور از میزان و غلامرضا احمدی از تسنیم به طور مشترک سوم شدند.

در بخش عکس غیرخبری تک نیز بهروز خسروی از خبرگزاری میزان اول، صمد صالح طبری از هفته نامه بابل نامه مقام دوم و سوم را کسب کرد.

در بخش عکس خبری مجموعه بهروز خسروی از خبرگزاری میزان، مهدی محبی پور از خبرگزاری میزان دوم و علی کاوه از مازندرانه و مهدی محبی پور از میزان به طور مشترک سوم شدند.

بخش عکس غیرخبری امیرعلی رزاقی از خبرگزاری مهر و محسن فخرایی از مازندرانه دوم و احسان فضلی از تیتر امروز هم سوم شد.


در بخش طنز اجتماعی مهدی رضی کنیمی از مازند ورزش اول، داود عزتی و سمانه قلی پور مشترکا دوم و کلثوم فلاحی و پروین بهمنی هم مشترکا سوم شدند.

در بخش طراحی و صفحه ارایی آوا امیرفضلی از خبر شمال اول، منیره سادات تقوی از تیتر هفته دوم و سیده سکینه رسولی
سید روح ا… شجاعی کیاسری مشترکا سوم شدند.

در بخش ویژه شعار سال راحله حاجیان اول و محدثه اکبری از خبرگزاری فارس نفر دوم انتخاب شد.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا