اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35065 مورخ:[1397-05-18 12:49:01]
تشکیل پرونده احتکار 760 میلیونی برای یک لوازم خانگی/ صاحبان انبارها اعلام موجودی کنند
رئیس سازمان صنعت‌ مازندران خبر داد

تشکیل پرونده احتکار 760 میلیونی برای یک لوازم خانگی/ صاحبان انبارها اعلام موجودی کنند

 رئیس سازمان صنعت‌، معدن و تجارت مازندران گفت: یک واحد صنفی لوازم خانگی در شهرستان بابلسر که مبادرت به احتکار لوازم خانگی به قصد گران‌فروشی کرده بود، پرونده 760 میلیون ریالی تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

به گزارش مازند اصناف؛ محمد محمدپور عمران در گفت‌وگو با خبرنگار ما گفت: برای یک واحد صنفی لوازم خانگی در شهرستان بابلسر پرونده 760 میلیون ریالی تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

وی با اعلام این مطلب افزود: در راستای نظارت بر بازار، بازرسان این سازمان موفق به شناسایی این واحد صنفی که مبادرت به احتکار لوازم خانگی به قصد گران‌فروشی کرده بود، شده‌اند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران خاطرنشان کرد: بازرسان این سازمان در شهرستان فریدونکنار نیز موفق به شناسایی چند انبار شدند که موجودی کالای خود را اعلام نکرده بودند.

محمدپور با اعلام اینکه برای این واحدهای متخلف نیز پرونده تشکیل شده است، تصریح کرد: صاحبان انبارها در سراسر استان باید موجودی کالاهای مشمول طرح را به ادارات صمت شهرستان‌ها اعلام کنند.

به گفته رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران، شهروندان استان می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف اقتصادی مراتب را به شماره تلفن 124 اعلام کنند.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا