اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35060 مورخ:[1397-05-15 20:24:01]
۴۰۰ عدد ظروف خانگی قاچاق در ساری کشف شد
رئیس پلیس آگاهی مازندران:

۴۰۰ عدد ظروف خانگی قاچاق در ساری کشف شد

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی مازندران از کشف ۴۰۰ عدد ظروف خانگی قاچاق به ارزش ۱۲۰ میلیون ریال در یک شرکت حمل و نقل و باربری در ساری خبر داد.

به گزارش مازند اصناف؛ سرهنگ ذبیح الله پهلوانی اظهار کرد: در اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز ، در پی کسب خبری مبنی بر قاچاق کالا در برخی شرکت های حمل و نقل و باربری، موضوع به طور ویژه در دستور کار ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز خود قرار دادند.

وی تصریح کرد: ماموران با هماهنگی قضائی و در عملیاتی ضربتی طرح نظارت و کنترل بر شرکت های حمل و نقل و باربری را در دستور کار خود قرار دادند و در روز گذشته از شرکت حمل و نقل و باربری در سطح شهر ساری بازدید کردند.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مازندران ، خاطر نشان کرد: در بازدید از این شرکت ماموران موفق شدند، ۴۰۰ عدد ظروف خانگی به ارزش ۱۲۰ میلیون ریال را کشف کنند.

سرهنگ پهلوانی یادآور شد: کلیه اموال مکشوفه به انبار سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی تحویل شد و پرونده در این خصوص تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال شد. ت: متهم پس از تشکیل پرونده با صدور حکمی از سوی مرجع قضائی روانه زندان شد و موضوع در دست بررسی است.

 

مرجع: مهر

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا