اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35035 مورخ:[1397-05-10 13:22:01]
نقش مردم در اقتصاد مقاومتی پررنگ و تعیین‌کننده است
مدیرکل دفتر فنی استانداری مازندران:

نقش مردم در اقتصاد مقاومتی پررنگ و تعیین‌کننده است

 مدیرکل دفتر فنی استانداری مازندران با تاکید بر اینکه اقتصاد مقاومتی را باید به فرهنگ تبدیل کرد، گفت: موضوع اقتصاد مقاومتی عنصر اصلی آن مردم هستند و اگر مردم نخواهند اتفاقی نمی‌افتد.

به گزارش مازند اصناف؛ مهدی رازجویان صبح امروز در جلسه کارگروه اقتصاد مقاومتی شهرستان میاندورود با بیان اینکه تاکیدات مقام معظم رهبری در چندین سال گذشته به موضوع اقتصاد مقاومتی پیش بینی اتفاقات امروز بود، اظهار کرد: باید از همان سال‌های تاکید رهبری پیگیری بیشتری انجام می‌شد.

وی بیان کرد: در موضوع اقتصاد مقاومتی عنصر اصلی آن مردم هستند و اگر مردم نخواهند اتفاقی نمی‌افتد و در مرحله بعد به داشته‌های ما در داخل کشور برمی‌گردد.

مدیرکل دفتر فنی استانداری مازندران با تاکید بر اینکه اقتصاد مقاومتی را باید به فرهنگ تبدیل کرد، گفت: شاخص ترین راه مقابله با دشمن اقتصاد مقاومتی است.

این مسئول یکی از راه‌های تحقق اقتصاد مقاومتی را حمایت از تولید داخلی دانست و افزود: توجه ویژه به وارد نشدن کالاهای خارجی می‌تواند به اجرای این کار سرعت عمل بیشتری بدهد.

رازجویان با اشاره به وجود 40 هزار هکتار اراضی کشاورزی و 20 هزار هکتار اراضی باغی در میاندورود، گفت: با مکانیزه کردن کشاورزی می‌توانیم بهره وری را بالا ببریم.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا