اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35029 مورخ:[1397-05-09 10:45:01]
 ۱۰۰۰ تن هلو از مازندران صادر شد/ پرهیز از فروش برنج به دلالان
استاندار مازندران:

۱۰۰۰ تن هلو از مازندران صادر شد/ پرهیز از فروش برنج به دلالان

استاندار مازندران با تاکید بر فراهم کردن زیرساختهای توسعه صادرات، از صادرات هزار تن هلو در هفته های اخیر به خارج از کشور خبر داد.

به گزارش مازند اصناف؛ محمد اسلامی در کارگروه تنظیم بازار استان با اشاره به صادرات هزار تن هلو از استان گفت: زیرساخت های توسعه صادرات غیرنفتی را در استان باید فراهم و تقویت کرد.

وی همچنین بر لزوم مبارزه و برخوردقاطع با احتکار و گرانفروشی در استان تاکید کرد و گفت: همه دستگاه ها باید برای مقابله با گرانفروشی و احتکار مشارکت داشته باشند.

استاندار مازندران، همچنین خواستار نظارت و بازرسی مستمر و متحد و یکپارچه دستگاه های متولی برای پایش و رصد بازار و جلوگیری از گرانفروشی در استان شد و گفت: هیچکس حق افزایش خودسرانه قیمت کالاها برای عرضه به مردم را ندارد.

اسلامی با بیان اینکه هدف دشمن تخریب باورهای مردم از طریق آسیب رساندن به اقتصاد و پول ملی است ادامه داد: امروز در جنگ اقتصادی قرار داریم و هدف اصلی آن از بین بردن اتحاد ملی است.

وی، توانمندسازی تولید و بازار را امری مهم و ضروری برشمرد و گفت: باید با مدیریت عرضه و اتحاد از شرایط سخت کنونی عبور کنیم و اجازه گرانفروشی و احتکار را به سودجویان ندهیم.

استاندار مازندران، با اشاره به ممنوعیت واردات برنج و اقدام غله و خدمات بازرگانی برای خرید تضمینی محصول از برنجکاران خواست تا دسترنجشان را با قیمت ناچیز به دلالان و واسطه ها نفروشند.

 

مرجع: مهر


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا