اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35023 مورخ:[1397-05-08 11:20:01]
دریافت ارز دولتی بزرگترین دغدغه واحدهای صنعتی
رئیس اداره صنعت آمل اعلام کرد

دریافت ارز دولتی بزرگترین دغدغه واحدهای صنعتی

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان آمل گفت: دریافت ارز دولتی یکی از بزرگترین دغدغه‌های واحدهای صنعتی که عدم دریافت آن موجب مشکلات عدیده‌ای برای واحدهای صنعتی شده است.

به گزارش مازند اصناف؛ چنگیز فروزان در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ با اشاره به شناسایی واحدهای صنعتی فعال آمل در بحث صادرات، اظهار کرد: با دعوت از صادرکنندگان و پیگیری مشوق‌های صادراتی و مشکلات پیش روی آنها به دنبال تسریع در امور و تشویق آنها برای ادامه فعالیت هستیم.

وی با بیان اینکه از ابتدای سال تاکنون 75 درصد صادرات استان مازندران توسط واحدهای صنعتی شهرستان آمل انجام شد، گفت: به دلیل نقش موثر آمل در صادرات و اهمیت مصوبه‌های استان، به دنبال برگزاری کارگروه‌های توسعه صادرات استان در فرمانداری آمل هستیم.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت آمل به برگزاری کارگروه توسعه صادرات برای رصد کردن مشکلات پیش روی صادرکنندگان، اشاره کرد و افزود: حدود 30 واحد صنعتی و تجاری شهرستان آمل در حوزه صادرات فعال هستند.

این مسئول با عنوان اینکه برخی واحدهای صنعتی لبنی در آمل از صادرکننده‌های فعال در این زمینه هستند، تصریح کرد: 800 کارت بازرگانی در شهرستان آمل وجود دارد که بیش از 200 مورد از آنها فعال هستند.

فروزان در پایان با بیان اینکه واگذاری ارز دولتی به صورت موشکافانه تر در حال انجام است، گفت: دریافت ارز دولتی یکی از بزرگترین دغدغه‌های واحدهای صنعتی که عدم دریافت آن موجب مشکلات عدیده‌ای برای واحدهای صنعتی شده است.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا