اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35021 مورخ:[1397-05-08 09:05:01]
 رشد ۲۲ درصدی صادرات کالا از بندرامیرآباد
مدیر بندر امیرآباد اعلام کرد

رشد ۲۲ درصدی صادرات کالا از بندرامیرآباد

مدیر بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد گفت: بندرامیرآباد با بارگیری بیش از ۱۸۸ هزار تن کالا در چهار ماه گذشته امسال از رشد ۲۲ درصدی صادرات کالا در مقایسه با مدت مشابه سال قبل برخوردار بوده است.

به گزارش مازند اصناف سیاوش رضوانی طی گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: بندرامیرآباد با بارگیری بیش از ۱۸۸ هزار تن کالا در چهار ماه گذشته امسال از رشد ۲۲ درصدی صادرات کالا در مقایسه با مدت مشابه سال قبل برخوردار بوده است.

وی افزود: در تیرماه سال‌جاری صادرات کالاهایی از قبیل خاک کلینکر، سنگ گرانیت، کالاهای معدنی و مواد نفتی از رشد ۱۰۰ درصدی صادرات برخوردار بود.

 مدیر بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد تصریح کرد: بندرامیرآباد با بارگیری بیش از ۵۹ هزار تن کالا در ماه گذشته نیز، از رشد ۴۳ درصدی صادرات کالا نسبت به مدت مشابه سال قبل برخوردار بوده است.

رضوانی میزان تخلیه و بارگیری کالا در چهار ماه نخست سال ۹۷ را یک میلیون و ۱۰۳ هزار۷۹۲ تن عنوان کرد که در مقایسه با ۷۶۷ هزار و ۳۶۱ تن مدت مشابه سال قبل ۴۴ درصد رشد داشته است.

مدیر بندرامیرآباد به همایش بین‌المللی توسعه صادرات از مسیر دریای خزر که در تیرماه سال‌جاری به میزبانی بندرامیرآباد برگزار شد اشاره و از آن به عنوان فرصتی مناسب برای معرفی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد به صاحبان کالا ، سرمایه‌گذران و صادرکنندگان یاد کرد.

انتهای پیام/


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا