اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35018 مورخ:[1397-05-07 13:45:01]
استارت‌آپ گردشگری در مازندران برگزار می‌شود/ 8 شهریور پایان مهلت ارسال ایده‌های نو
مدیرکل میراث فرهنگی مازندران:

استارت‌آپ گردشگری در مازندران برگزار می‌شود/ 8 شهریور پایان مهلت ارسال ایده‌های نو

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران گفت: رویداد کشوری استارت آپ گردشگری استان مازندران، 18 شهریور ماه سال‌جاری در شهرستان بابلسر برگزار می‌شود.


به گزارش مازند اصناف؛ سیف‌الله فرزانه اظهار کرد: رویداد کشوری استارت آپ گردشگری استان مازندران، 18 شهریور ماه سال‌جاری در شهرستان بابلسر برگزار می‌شود.

وی افزود: این رویداد یک روزه، به منظور شناسایی طرح‌ها، ایده‌های خلاق و حمایت از فرصت‌های کارآفرینی در حوزه گردشگری با همکاری و مشارکت دانشگاه‌ها، مراکز پژوهشی و شرکت‌های دانش بنیان در استان برگزار می‌شود.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران خاطرنشان کرد: حمل و نقل و انرژی، اسکان و اقامت خدمات بانکی و بیمه‌ای، خدمات اطلاع رسانی و پذیرایی و رفاهی، خدمات الکترونیک و فناوری اطلاعات، گردشگری سلامت، محیط زیست و گردشگری از جمله محورهای استارآپ گردشگری مازندران است.

فرزانه با بیان اینکه نظرات برتر این رویداد، جهت دعوت در رویداد ملی "هفته رقابت‌های استارت آپی" که در مهرماه سال‌جاری برگزار می‌شود؛ معرفی خواهند شد.

وی تصریح کرد: علاقه‌مندان فرصت دارند در صورت برخورداری از ایده‌های نو در حوزه گردشگری تا تاریخ 8 شهریورماه سال‌جاری با رجوع به سایت اداره کل میرات فرهنگی به آدرس
www.mchto.ir در این رویداد شرکت کنند.

به گفته مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران، استارت آپ به یک شرکت یا کسب‌ وکاری تلقی می‌شود که رشد سریعی داشته و در جهت تولید، راه حلی نوآورانه و دوام‌ پذیر برای رفع یک نیاز در بازار تشکیل می‌دهد.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا