اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 34993 مورخ:[1397-05-01 09:19:01]
دستگیری عامل پرداخت تسهیلات بانکی غیر مجاز 8 میلیاردی در ساری
فرمانده انتظامی مازندران خبر داد

دستگیری عامل پرداخت تسهیلات بانکی غیر مجاز 8 میلیاردی در ساری

فرمانده انتظامی مازندران از شناسایی و دستگیری فردی که با سواستفاده از موقیعت شغلی و جعل به پرداخت تسهیلات بانکی غیرمجاز و غیرقانونی 8 میلیارد ریال به تعدادی از افراد خاص در ساری می‌کرد، خبر داد.

به گزارش مازند اصناف؛ سید محمود میرفیضی در گفت‌وگو با خبرنگار ما از شناسایی و دستگیری فردی که با سوء استفاده از موقیعت شغلی و جعل به پرداخت تسهیلات بانکی غیرمجاز و غیرقانونی 8 میلیاردی به تعدادی از افراد خاص در ساری اقدام می‌کرد، خبر داد و گفت: در پی کسب خبری مبنی بر پرداخت تسهیلات غیرمجاز و غیرقانونی به افرادی خاص در یکی از بانک‌های شهرستان ساری، موضوع در دستور کار کاراگاهان و کارشناسان پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی مازندران افزود: کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم اقتصادی پلیس آگاهی با بررسی‌های همه جانبه و اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی موفق به شناسایی متهم به سوء استفاده از موقعیت شغلی و جعل در یکی از بانک‌های شهرستان ساری شدند.

وی تصریح کرد: ماموران در تحقیقات پلیسی دریافتند، این فرد در ازای دریافت وجه و مبالغ هنگفت از شهروندان اقدام به پرداخت تسهیلات غیرمجاز و غیرقانونی به آنان می‌کرد که با هماهنگی قضابی این فرد شناسایی و دستگیر شد.

میرفیضی گفت: متهم در تحقیقات و بازجویی‌های فنی پلیس به بزه انتسابی و پرداخت بیش از 8 میلیارد ریال وام و تسهیلات غیرمجاز از راه‌های غیرقانونی به افرادی خاص اعتراف کرد و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شده است.

فرمانده انتظامی مازندران با بیان اینکه کلاهبرداری‌ها و سایر جرائم مالی و اقتصادی نتیجه یک فرایند آگاهانه، عمدی برای کسب منفعت و موقعیت به شکل خلاف قانون‌ است از شهروندان خواست؛ ضمن رعایت مقررات مالی در معاملات بانکی و ... از اعتماد به افراد فرصت‌طلبی که به بهانه تسریع در کار و ... تقاضای وجه از آنان می‌کنند، خودداری کرده و در صورت مشاهده چنین افرادی موضوع را به مراجع قانونی اطلاع دهند.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا