اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 34989 مورخ:[1397-04-31 10:53:01]
  آئین رونمایی از برند ملی برنج فریدونکنار برگزار می‌شود
با حضور مسئولان کشوری و استانی؛

آئین رونمایی از برند ملی برنج فریدونکنار برگزار می‌شود

رئیس اتحادیه برنج‌فروشان فریدونکنار گفت: آئین رونمایی از برند ملی برنج فریدونکنار با حضور مسئولان کشوری و استانی برگزار می‌شود.

 

 

به گزارش مازند اصناف؛ عباس پورباقری در گفت‌وگو با خبرنگار ما از برگزاری آئین رونمایی برند ملی برنج فریدونکنار خبر داد و اظهار کرد: این آئین با حضور معاونان وزاری تعاون و رفاه اجتماعی و صنعت معدن و تجارت، نماینده بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی، استاندار مازندران، امام جمعه فریدونکنار، فرماندار و روسای ادارات این شهرستان عصر امروز در مجتمع پذیرایی میزبان بابلسر برگزار می‌شود.
 
وی با اشاره به هدف از ثبت ملی برند برنج فریدونکنار، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه برنج فریدونکنار دارای مرغوبیت زیادی بوده و در تمام نقاط کشور معروف است به همین سبب سوءاستفاده‌های زیادی از نام این شهر برای فروش برنج‌های متفرقه انجام می‌گرفت که با ثبت ملی برند برنج فریدونکنار از این اقدامات جلوگیری می‌شود.
 
رئیس اتحادیه برنج‌فروشان فریدونکنار تصریح کرد: افرادی که دارای پروانه کسب برنج فروشی بوده و توسط اتحادیه برنج فروشان یا اتاق اصناف مورد تایید قرار گرفته باشند، لوگو برنج فریدونکنار در اختیار آن‌ها قرار خواهد گرفت همچنین اتحادیه و اتاق اصناف مجاز هستند پس از بازرسی‌های صورت گرفته و در صورت مشاهده تخلف لوگو را از واحدهای متخلف بازپس گیرند.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا