اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 34935 مورخ:[1397-04-11 20:32:01]
۷.۸ میلیارد ریال کالای قاچاق در مازندران کشف شد
فرمانده انتظامی مازندران:

۷.۸ میلیارد ریال کالای قاچاق در مازندران کشف شد

فرمانده انتظامی مازندران از کشف هفت میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال انواع کالای قاچاق در طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا طی سه روز گذشته در سطح استان خبر داد.

به گزارش مازند اصناف؛ سردار سید محمود میرفیضی اظهار کرد: در راستای طرح تشدید و مقابله با قاچاق کالا و ارز و ناامن ساختن بستر ارتکاب جرم طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا به مدت ۳ روز در سطح استان با استفاده از همه ظرفیت‌ها و امکانات به مرحله اجرا درآمد.

وی تصریح کرد: در این طرح مأموران پلیس آگاهی استان به همکاری پلیس‌های تخصصی و دستگاه‌های ذی‌ربط برون‌سازمانی در سطح شهرستان‌ها به‌منظور مقابله هدفمند و اثربخش با پدیده شوم قاچاق کالا وارد عمل شده و موفق شدند، مقادیر زیادی کالای قاچاق را کشف کنند.

فرمانده انتظامی مازندران، اظهار داشت: در این طرح ۶۰۰ کیلوگرم سموم کشاورزی به همراه دو دستگاه موتورسیکلت خارجی ، ۲۵ هزار عدد گیاه کاج ، ۹۰۰ قلم لوازم‌آرایشی و بهداشتی، ۱۲ هزار و ۱۸۰ نخ سیگار، ۶ تن و ۳۰۰ کیلوگرم چوب آلات، انواع البسه قاچاق و جواهرات قاچاق کشف شد.

سردار میرفیضی با اشاره به دستگیری ۱۹ متهم به قاچاق کالا از تشکیل پرونده برای متهمان و تحویل آنان به مرجع قضائی خبر داد و افزود: ارزش ریالی کشفیات ۷ میلیاردو ۸۸۳ میلیون ریال بوده است.

فرمانده انتظامی استان مازندران بابیان اینکه مقابله با پدیده شوم قاچاق از اولویت برنامه‌های پلیس در سال جاری است، افزود: پلیس در راستای حمایت از کالای ایرانی از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.

 

مرجع: مهر

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا