اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 34931 مورخ:[1397-04-11 10:34:01]
تصویب 802 طرح تسهیلات اشتغال روستایی در مازندران/ پرداخت تسهیلات به 86 طرح
رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران خبر داد

تصویب 802 طرح تسهیلات اشتغال روستایی در مازندران/ پرداخت تسهیلات به 86 طرح

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران با بیان اینکه تاکنون 802 طرح با 150 میلیارد تومان اعتبار در کمیته فنی مصوب شد، گفت: تاکنون 10 میلیارد و 500 میلیون تومان برای 86 طرح بخش کشاورزی به متقاضیان تسهیلات پرداخت شد.

به گزارش مازند اصناف؛ عزیزاله شهیدی‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار ما درباره تسهیلات اشتغال روستایی در بخش کشاورزی گفت: تاکنون 802 طرح با 150 میلیارد تومان اعتبار در کمیته فنی مصوب شد که از این تعداد، به 86 طرح تسهیلات اشتغال روستایی پرداخت شد.

وی افزود: 10 میلیارد و 500 میلیون تومان برای 86 طرح بخش کشاورزی به متقاضیان تسهیلات پرداخت شد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران خاطرنشان کرد: با پرداخت این میزان تسهیلات، بستر اشتغال مستقیم برای 195 نفر فراهم شد.

شهیدی‌فر اضافه کرد: تولیدات گیاهی، دام و طیور، شیلات و صنایع از طرح‌هایی است که جهاد کشاورزی برای دریافت وام به بانک‌ها معرفی کرده و متقاضیان در وصف دریافت وام قرار دارند.

وی تأکید کرد: تمام تلاشمان بر این است تا پایان تیرماه امسال 50 درصد تسهیلات اشتغال روستایی در بخش کشاورزی مازندران جذب شود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران بیان کرد: تسهیلات با نرخ بهره 6 درصد در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد.

این مسؤول تصریح کرد: مبلغ تسهیلات ابلاغ شده به مازندران در مرحله اول 165 میلیارد تومان است که 45 درصد آن مربوط به بخش کشاورزی به مبلغ 75 میلیارد تومان است که جهاد کشاورزی 150 میلیارد تومان طرح به بانک‌ها معرفی کرده که بر اساس سهیمه ابلاغی 20 درصد و مبلغ معرفی شده 10 درصد به متقاضیان پرداخت شده است.

شهیدی‌فر در پایان گفت: روند جذب در استان ادامه دارد و بانک‌ها با سرعت بیشتری نسبت به بررسی پرونده‌ها و پرداخت تسهیلات اقدام کنند تا سهم مازندران در ایجاد اشتغال افزایش یابد.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا