اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 34922 مورخ:[1397-04-10 09:39:01]
تعیین سمت اعضای هیئت رئیسه اتاق اصناف ساری انجام شد/پیرزاده رئیس و رمدانی نائب رئیس شد
اختصاصی/مازنداصناف گزارش می دهد

تعیین سمت اعضای هیئت رئیسه اتاق اصناف ساری انجام شد/پیرزاده رئیس و رمدانی نائب رئیس شد

سرانجام و پس از تأخیری چند ده روزه، اعضای هیئت رئیسه اتاق اصناف ساری دور میز انتخابات داخلی نشستند و نتایجی را رقم زدند که کمتر کسی گمانش را هم می‌کرد...

به گزارش مازند اصناف؛31 اردیبهشت‌ماه و همزمان با برگزاری بزرگ‌ترین کارناوال صنفی کشور، انتخابات اتاق‌های اصناف مازندران در 11 شهر مشمول استان برگزار شد.

بر این اساس، 19 نامزد انتخاباتی برای حضور درانتخابات اتاق اصناف مرکز مازندران نام‌نویسی کردند و در آخرین روز اردیبهشت‌ماه، با حضور روسای اتحادیه‌های صنفی، این انتخابات از ساعت 10 الی 12 در ساختمان شهید حیدری سازمان صنعت‌ معدن و تجارت استان برگزار شد.

در پایان رأی‌گیری و پس از شمارش آرای مأخوذه، مجتبی پیرزاده با 37 رأی، احمد اندرواژ با 33 رأی، ابراهیم حسینی با 28 رأی،  سبحان بخشی با 27 رأی) و عباس رمدانی با 27 رأی به‌عنوان منتخبان دور جدید هیئت رئیسه اتاق اصناف ساری برگزیده شدند.

 

تنها تغییر این ترکیب نسبت به دور پیشین حذف مجتبی کواکبیان و اضافه شدن سید ابراهیم حسینی به ترکیب هیئت رئیسه این اتاق بود و اتاق اصناف ساری توانسته بود 80 درصد شاکله اصلی خود را حفظ کند، اما چشم همگان به برگزاری انتخابات داخلی و نتیجه آن بود. گمانه‌زنی‌های طی بیش از یک ماه پس از برگزاری انتخابات بالا گرفت، ولی نتیجه‌ای که پس از برگزاری انتخابات داخلی این اتاق حاصل شد، به جرأت می‌توان گفت که قابل حدس نبود.

 

سرانجام و پس از تأخیری چند ده روزه، صبح امروز و پس از برگزاری انتخابات داخلی این اتاق در محل اداره صنعت، معدن و تجارت مرکز مازندران، مجتبی پیرزاده برای دومین دوره متوالی به‌عنوان رئیس اتاق اصناف ساری انتخاب و معرفی شد.

 

گفتنی است در پایان این انتخابات عباس رمدانی به سمت نائب رئیس اول، سید ابراهیم حسینی نائب رئیس دوم، سبحان بخشی دبیر و احمد اندرواژ به سمت خزانه‌دار این اتاق معرفی و دور جدید کاری خود را آغاز خواهند کرد.

 

 » برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا