اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 34919 مورخ:[1397-04-07 20:40:01]
۳ میلیارد ریال البسه قاچاق در نور کشف شد
فرمانده انتظامی مازندران:

۳ میلیارد ریال البسه قاچاق در نور کشف شد

 فرمانده انتظامی مازندران از کشف سه میلیارد ریالی البسه قاچاق در شهرستان نور از یک واحد صنفی عرضه پوشاک خبر داد.

به گزارش مازند اصناف؛ سردار سید محمود میر فیضی با اشاره به کشف ۳ میلیاردی کالای قاچاق در شهرستان نور اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر عرضه پوشاک قاچاق در یک واحد صنفی متخلف در شهرستان نور، موضوع در دستور کار فرماندهی انتظامی آن شهرستان قرار گرفت.

وی تصریح کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی مأموران پلیس آگاهی شهرستان نور با شناسایی این واحد صنفی متخلف و انبار دپوی کالای قاچاق با هماهنگی قضائی و با حضور نماینده صنعت و معدن این واحد صنفی را مورد بازدید قراردادند.

فرمانده انتظامی استان مازندران، خاطرنشان کرد: مأموران در بازرسی از این واحد صنفی و انبار پوشاک موفق شدند، مقادیر زیادی انواع پوشاک و البسه خارجی قاچاق فاقد مجوز قانونی را کشف کنند.

سردار میر فیضی با اشاره به اینکه ارزش ریالی کشفیات بیش از ۳ میلیارد و ۲۳۴ میلیون ریال برآورد شده، افزود: با هماهنگی قضائی کلیه اجناس تحویل اداره تملیکی شد.

فرمانده انتظامی استان مازندران برخورد با پدیده شوم قاچاق کالا را از برنامه‌های مهم و از اولویت‌های پلیس در سال جاری برشمرد و افزود: حمایت از کالای ایرانی از مهم‌ترین راهبرد درزمینهٔ توسعه اشتغال و مقابله با بیکاری در جامعه است که همگان باید در این مسیر گام بردارند.

سردار میر فیضی بابیان اینکه خرید و استفاده از کالاهای بی‌کیفیت خارجی ضربه مهلکی به تولیدات داخلی است به شهروندان توصیه کرد: بیاییم با خرید و حمایت از کالای ایرانی در پیشرفت اقتصادی کشور سهیم باشیم.

 

مرجع: مهر

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا