اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 34909 مورخ:[1397-04-04 00:37:01]
         پیام نائب رییس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور به مناسبت روز ملی اصناف

پیام نائب رییس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور به مناسبت روز ملی اصناف

به مناسبت اول تیر روز ملی اصناف پیامی از سوی عباس رمدانی نائب رییس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور صادر شد.

به گزارش مازند اصناف؛ به مناسبت اول تیر روز ملی اصناف پیامی از سوی عباس رمدانی نائب رییس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور صادر شد.       

 بر اساس این گزارش،  متن پیام به این شرح است :
         
        اصناف یکی از بزرگترین نهاد مدنی در کشور است که توانسته با تکیه بر مردم از اقشار مختلف فعالیت کند و با اراده‌ای مستحکم در کنار کسب روزی حلال و زحمات روزانه اعضایش به نظام جمهوری اسلامی ایران خدمت کند.
         
        بی شک نام‌گذاری نخستین روز تیرماه با عنوان «روز ملی اصناف»، تنها یادآور وجود یک قشر نیست بلکه یادآور حماسه آفرینی هزاران شهید در کشور، حمایت بی‌دریغ این قشر زحمت‌کش از انقلاب و خاک عزیز ایران ومردمی که در صنوف مختلف هر روز درب واحدهای صنفی خود را می گشایند تا روزی حلال را برسر سفره خانواده ببرند، است.
         
        مسلما گرامی‌داشت چنین روزی از سوی مسئولان باید همراه با حمایت بی شائبه و گسترده از قشر اصناف باشد چون آنان ریشه‌ای مستحکم در دل جامعه دارند و ارزش گذاری بر این قشر ،احترام به تمامی اقشار جامعه است.
         
        در دوره کنونی که اصناف در همه حوزه‌ها با مشکلات ناشی از افزایش نرخ ارز، تحریم‌ها و نابسامانی‌های بازار دست برگریبان هستند، مطمئن هستیم که ارج نهادن بر نظرات و خواسته‌های قشر اصناف، منافع عمومی را در پی دارد.
         
        اینجانب به عنوان عضو کوچکی از این قشر با کمک هم قطارانم در سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی و اطاعت از فرامین رهبر فرزانه انقلاب در حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی سعی در خدمت رسانی به جامعه را داریم؛ بر خود وظیفه می دانم تا ضمن تبریک روز ملی اصناف به همه فعالان این عرصه، از مسؤولان کشور خواستار حمایت واقعی از این قشر پر تلاش باشند.
         
                                                                                                  عباس رمدانی
                                                                                     نائب رییس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا