اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 34882 مورخ:[1397-03-30 19:07:01]
دستگیری عامل هتک حیثیت مشتریان آرایشگاه زنانه در مازندران
رئیس پلیس فتا مازندران خبر داد

دستگیری عامل هتک حیثیت مشتریان آرایشگاه زنانه در مازندران

 رئیس پلیس فتا مازندران از شناسایی و دستگیری متصدی یکی از آرایشگاه های زنانه که اقدام به انتشار تصاویر خصوصی مشتریان خود به عنوان مدلینگ در فضای مجازی می کرد خبر داد.

به گزارش مازند اصناف؛حسن محمدنژاد در گفت‌وگو با بلاغ، گفت: در پی مراجعه فردی به پلیس فتا استان مبنی بر این که در شبکه‌ اجتماعی اینستاگرام، تصاویر شخصی همسرش به عنوان مدلینگ، منتشر شده، موضوع در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار گرفت.

رئیس پلیس فتا مازندران افزود: کارآگاهان پلیس فتا با بررسی های همه جانبه و اقدامات اطلاعاتی بر روی صفحه شخصی منتشر کننده تصاویر همسر شاکی موفق به شناسایی متهم که مالک یکی از آرایشگاه های زنانه در این استان بود شدند.

محمدنژاد تصریح کرد: پس از هماهنگی های قضائی متهم دستگیر و در بازجویی های به عمل آمده به انتشار تصاویر خصوصی برخی از مشتریان خود به عنوان مدلینگ در صفحات خود در فضای مجازی بعنوان تبلیغ و برای کسب درآمد بیشتر اعتراف کرد.

محمودنژاد اظهار داشت: متهم ضمن اظهار ندامت با تکميل تحقيقات و تشکیل پرونده به مرجع قضايي معرفی شد .

رئیس پلیس فتا مازندران در پایان هشدار داد: همواره مراقب تصویر برداری از خود در آرایشگاه‌های زنانه ، مراسمات ها و جشن و عروسی ها باشید زیرا ممکن است افرادی با انتشار تصاویر خصوصی‌ شمادر فضای مجازی، درصدد سودجویی و هتک حیثیت، از شما برآیند.


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا