اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 34856 مورخ:[1397-03-25 22:09:01]
محسن کاوه رئیس اتاق اصناف قائم‌شهر شد
برای دومین دوره پیاپی؛

محسن کاوه رئیس اتاق اصناف قائم‌شهر شد

برای دومین دوره پیاپی و برای یک دوره چهار ساله، محسن کاوه رئیس اتاق اصناف قائم‌شهر شد.

به گزارش مازند اصناف؛ در پی برگزاری انتخابات داخلی، سمت هیئت رئیسه اتاق اصناف در هشتمین شهر مازندران نیز برای یک دوره چهار ساله جدید معرفی شد.

انتخابات هیئت رئیسه اتاق‌های اصناف مازندران که همزمان با سراسر کشور در 31 اردیبهشت‌ماه در 11 شهر مشمول برگزار شده بود، برای تعیین سمت هر یک مستلزم برگزاری انتخابات داخلی است که تاکنون تعیین سمت در شهرهای رامسر، چالوس، آمل، بابلسر، نکا، بابل، فریدونکنار و قائم‌شهر انجام شد و باید دید که نتیجه این انتخابات در شهرهای محمودآباد، نور و ساری چه خواهد شد.

22 اتاق اصناف مازندران تصدی‌گری نظارت و ساماندهی 665 اتحادیه صنفی و فعالیت حدود 140 هزار واحد صنفی دارای پروانه کسب و بالغ بر 11 هزار واحد صنفی فاقد پروانه کسب را در این استان بر عهده دارند و بی‌شک ترکیب مجرب، همگرا و منسجم نقش به‌سزایی در ایفای این نقش و نظارت بر بازار دارد.

بر اساس این گزارش انتخابات در اتاق اصناف قائم‌شهر در حالی با رقابت 12 نامزد انتخاباتی در آخرین روز اردیبهشت‌ماه برگزار شد که در نهایت محسن کاوه با 28 رأی، فرزین جوادیان با 26 رأی،  محمدباقر فروتن با 24 رأی،  نادر پیشه‌گر با 22 رأی و غلامرضا میرزایی 21 رأی به‌عنوان منتخبان دوره جدید برگزیده و معرفی شدند.

با قانون عدم حضور و فعالیت توأم اعضای شوراهای شهر و روستا در اتاق‌های اصناف، غلامرضا میرزایی از حضور در اتاق اصناف انصراف و کامران نوری به این ترکیب پیوست.

جهت تعیین سمت این ترکیب، طی جلسه‌ای که با حضور اعضای منتخب هیئت رئیسه، اعضای هیئت اجرایی و ریاست اداره صنعت و کمیسیون نظارت بر اصناف قائم‌شهر در محل اداره صنعت، معدن و تجارت این شهرستان همراه بود، انتخابات داخلی برگزار شد.

این گزارش حاکی است در پایان برگزاری این انتخابات، محسن کاوه برای دومین دوره پیاپی و برای یک دوره چهار ساله رئیس اتاق اصناف قائم‌شهر شد.

گفتنی است در این ترکیب، فرزین جوادیان به‌ سمت نائب رئیس اول، کامران نوری نائب رئیس دوم، محمدباقر فروتن دبیر و نادر پیشه‌گر به سمت خزانه‌دار رسید.

مازنداصناف با عرض تبریک به اعضای جدید، موفقیت و توفیق روزافزون را از خداوند منان آرزومند است.» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا