اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 34822 مورخ:[1397-03-19 23:49:01]
سهم مالیاتی در مازندران به ۵۰۰۰ میلیارد تومان افزایش یابد
استاندار مازندران:

سهم مالیاتی در مازندران به ۵۰۰۰ میلیارد تومان افزایش یابد

استاندار مازندران گفت: برای توسعه و رونق اقتصادی باید از هزینه‌های جاری بکاهیم و سهم دریافتی مالیاتی در استان را به پنج هزار میلیارد تومان برسانیم.

به گزارش مازند اصناف؛ محمد اسلامی در جلسه شورای برنامه‌ریزی خواهان توجه به مدیریت مصرف منابع ازجمله برق و آب شد و گفت: امروز هزینه‌های جاری در کشور بسیار زیاد است و باید هزینه‌های غیرضروری را کم کنیم و در این راستا باید سهم دریافت مالیاتی را در استان به پنج هزار میلیارد تومان برسانیم.

وی بابیان اینکه رشد اقتصادی در استان باید محقق شود گفت: رونق تولید را با کمک مردم باید توسعه دهیم و برای مقابله با بحران بیکاری کسب‌وکارهای نوین باید توسعه داده شود.

استاندار مازندران بابیان اینکه برخی از مناطق استان از پوشش کامل دیجیتالی صداوسیما محروم هستند خواستار تأمین اعتبار لازم برای اجرای طرح دیجیتالی کردن برنامه‌های صداوسیما و پوشش آن در تمامی مناطق استان شد.

وی از دستگاه‌های اجرایی خواست تا قانون برنامه بودجه سال جاری را که مملو از فرصت است پیگیری و طرح‌های مدنظر را در استان اجرا کنند گفت: نباید خود را در جدول محدود بودجه‌ای حبس کنیم و باید به سراغ آیتم‌های مختلف پیش برویم.

اسلامی یادآور شد: در برنامه بودجه فرصت همه‌جانبه‌ای برای توسعه استان وجود دارد و باید از ظرفیت بخش بودجه‌ای بهره برد.

استاندار مازندران با اشاره به کاهش بودجه سال جاری از مسئولان دستگاه‌های مختلف خواست تا درزمینهٔ جذب منابع از بخش‌های مختلف اقدام کنند.

وی مصوبه اعتبار هزینه‌ای سال قبل در استان را ۴۹۸ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: خزانه ۵۹۹ میلیارد تومان اعتبار به استان پرداخت کرده و میزان دریافتی از خزانه رشد یافته است.

وی با تأکید براینکه کنترل بیشتری برای مقابله با بیماری‌ها شد و گفت: خوشبختانه شیوع برخی بیماری‌ها نظیر آنفلوانزا در استان سال جاری کمتر بوده است. 


مرجع: مهر

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا