اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 34798 مورخ:[1397-03-13 13:53:01]
بهمن جعفری رئیس اتاق اصناف رامسر شد
برای دومین دوره پیاپی؛

بهمن جعفری رئیس اتاق اصناف رامسر شد

در پی تعیین سمت ترکیب جدید هیئت رئیسه اتاق اصناف رامسر، بهمن جعفری برای دومین دوره پیاپی به‌عنوان رئیس این اتاق برای یک دوره چهار ساله معرفی شد.

به گزارش خبرنگار مازند اصناف؛ در پایان برگزاری انتخابات اتاق اصناف در رامسر و رقابت 7 نامزد انتخاباتی، در نهایت بهمن جعفری با 21 رأی، محمود صادق کیا با 19 رأی ، علیرضا کرامتی با 15 رأی، محمد سروش با 11 رأی  و خالقی‌نیا با 13 رأی به عنوان منتخبان برگزیده و معرفی شدند.

این گزارش حاکی است جهت تعیین سمت اعضا، انتخابات داخلی این اتاق برگزار شد که بر اساس آن، بهمن جعفری برای دومین دوره پیاپی به‌عنوان رئیس این اتاق برای یک دوره چهار ساله معرفی شد.

 

گفتنی است علیرضا کرامتی به‌عنوان نائب رئیس اول، محمود صادق کیا نائب رئیس دوم، محمد سروش دبیر و خالقی نیا به‌عنوان خزانه‌دار معرفی شدند.


شایان ذکر است پیش از این انتخابات داخلی اتاق‌های اصناف در شهرهای آمل، نکا و بابلسر انجام و سمت هر یک از اعضا مشخص شده است.

بر این اساس، تعیین سمت 5 شهر از 11 اتاق اصناف مشمول برگزاری انتخابات دور جدید در 31 اردیبهشت‌ماه سال‌جاری، انجام و پرونده آن‌‌ها برای آغاز یک دوره چهار ساله جدید بسته شده است.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا