اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 34797 مورخ:[1397-03-13 13:42:01]
رحمت الیکایی رئیس اتاق اصناف چالوس شد
در پی انجام انتخابات داخلی؛

رحمت الیکایی رئیس اتاق اصناف چالوس شد

در پی تعیین سمت ترکیب جدید هیئت رئیسه اتاق اصناف چالوس، رحمت الیکایی به‌عنوان رئیس این اتاق برای یک دوره چهار ساله معرفی شد.


به گزارش خبرنگار مازند اصناف؛ در پایان برگزاری انتخابات اتاق اصناف در چالوس و رقابت 8 نامزد انتخاباتی، در نهایت رحمت الیکایی با 29 رأی ( تولیدی)، علی الیاسی با 28 رأی (تولیدی)، داراب میردار با 22 رأی ( توزیعی)، قهار جهاندار با 19 رأی ( توزیعی) و تیمور سام با 26 رأی در رسته تولیدی ( بالاترین رأی تولیدی و توزیعی)به عنوان منتخبان برگزیده و معرفی شدند.

این گزارش حاکی است جهت تعیین سمت اعضا، انتخابات داخلی این اتاق برگزار شد که بر اساس آن، رحمت الیکایی به‌عنوان رئیس این اتاق برای یک دوره چهار ساله معرفی شد.

 

گفتنی است علی الیاسی به‌عنوان نائب رئیس اول، تیمور سام دلیر نائب رئیس دوم، داراب میردار دبیر و قهار جهاندار به‌عنوان خزانه‌دار معرفی شدند.

شایان ذکر است پیش از این انتخابات داخلی اتاق‌های اصناف در شهرهای آمل، نکا و بابلسر انجام و سمت هر یک از اعضا مشخص شده است.

بر این اساس، تعیین سمت 5 شهر از 11 اتاق اصناف مشمول برگزاری انتخابات دور جدید در 31 اردیبهشت‌ماه سال‌جاری، انجام و پرونده آن‌‌ها برای آغاز یک دوره چهار ساله جدید بسته شده است.

 

انتهای پیام/

 


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا