اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 34785 مورخ:[1397-03-09 15:09:01]
انصراف مهدی تاجداران از هیئت رئیسه اتاق اصناف بابل/ جواد کبود به ترکیب جدید پیوست
اختصاصی/مازنداصناف گزارش می دهد

انصراف مهدی تاجداران از هیئت رئیسه اتاق اصناف بابل/ جواد کبود به ترکیب جدید پیوست

این روزها اظهارات ضد و نقیضی از جای جای استان در خصوص استعفا و انصراف، اعتراض و عزل‌ونصب و تغییر در ترکیب جدید منتخبان انتخابات هیئت رئیسه اتاق‌های اصناف مازندران به گوش می‌رسد؛ اما اخرین خبرها حاکی از انصراف مهدی تاجداران از جمع منتخبان برگزیده انتخابات هیئت رئیسه اتاق اصناف بابل است.

به گزارش خبرنگار مازند اصناف؛ این روزها اظهارات ضد و نقیضی از جای جای استان در خصوص استعفا و انصراف، اعتراض و عزل‌ونصب و تغییر در ترکیب جدید منتخبان انتخابات هیئت رئیسه اتاق‌های اصناف مازندران به گوش می‌رسد.

اخباری که بی‌شک به محض محرز شدن آن، این پایگاه مبنی بر رسالت خود به اطلاع جامعه بزرگ اصناف و بازاریان می‌رساند.

اما اخرین خبرها حاکی از انصراف مهدی تاجداران از جمع منتخبان برگزیده انتخابات هیئت رئیسه اتاق اصناف بابل است.

وی در گفت‌وگو با خبرنگار مازنداصناف با تأکید بر اینکه بنده انصراف داده‌ام و نه اینکه استعفا داده‌ام، تصریح کرد: تصمیم در خصوص اصناف و فعالیت عضو شراها در اتاق‌های اصناف باید مستلزم قانون و یا ماده واحده‌ای باشد که متاسفانه این دستورالعمل، یک تفسیر از قانون است که در هر صورت باید بدان عمل کنیم.

تاجداران اضافه کرد: ما باید بر اساس قانون نظام صنفی محکوم و یا مواخذه شویم و ایم در حالی است که اکنون بر اساس استفاده از  قانون دهیاران و شوراهای اسلامی شهر و روستا ما مجاز به فعالیت در اتاق‌های اصناف نیستیم.

منتخب برگزدیده دور جدید انتخابات اتاق اصناف بابل عنوان کرد: در حالیکه انتخابات در سال گذشته در مورخه اردیبهشت سال 96 برگزار و قانون نیز در برج 4 تدوین شد، قانون اجرای آن به آتی است نه به ماضی و بر این اساس و با توجه به اینکه بنده از قبل از این قانون، عضو شورا بودم، این قانون نباید در خصوص اعضای ماقبل نگارش این قانون، مشول و محاسبه شود که اینگونه نیست.

به گزارش ما، با توجه به انصراف مهدی تاجداران، جواد کبود عضو علی‌البدل برگزیده در این انتخابات، به ترکیب اصلی 5 نفره اعضای هیئت رئیسه اتاق اصناف بابل پیوست.


پایان پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا