اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 34768 مورخ:[1397-03-07 19:03:01]
کشف ۱۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در مازندران
فرمانده انتظامی مازندران خبر داد

کشف ۱۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در مازندران

فرمانده انتظامی مازندران از کشف۱۰ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در راستای طرح تشدید و مقابله با قاچاق کالا و ارز طی سه روز گذشته در سطح استان خبر داد.

به گزارش مازند اصناف؛ سردار سید محمود میرفیضی اظهار کرد: در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اولویت کالاهای گمرکی، دخانی و ترانزیتی و در راستای طرح تشدید و مقابله با قاچاق کالا و ارز و ناامن ساختن بستر ارتکاب جرم، طرح عملیاتی مقابله با قاچاق کالا به مدت سه روز با استفاده از همه ظرفیت‌ها و همکاری دستگاه‌های اجرایی برون‌سازمانی در سطح استان مازندران به مرحله اجرا درآمد.

فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به کشف ۱۰۵ هزار نخ سیگار و ۱۹۷ بسته تنباکوی قاچاق از کشف ۳۴ تن چوب آلات جنگلی قاچاق،۴۴۰ عدد دارو، هزار و ۲۷۷قلم لوازم‌آرایشی و بهداشتی، ۶۹ هزار عدد مواد غذایی و ۶۰۳ عدد انواع نوشیدنی‌های خارجی قاچاق خبر داد.

سردار میرفیضی همچنین از کشف ۳۴ تن چوب آلات قاچاق به همراه ۵۴ دستگاه کولرگازی قاچاق، ۳ دستگاه موتورسیکلت سنگین و یک دستگاه خودرو خارجی قاچاق خبر داد و افزود: ۸۶ ثوب البسه، ۷۰ لیتر سموم کشاورزی و ۱۰۸ گرم طلای خارجی قاچاق از دیگر کشفیات این عملیات بوده است.

وی ارزش کشفیات این مقدار کالای قاچاق را قریب به ۱۰ میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: در این خصوص ۱۰ دستگاه خودرو توقیف شد و ۳۷ متهم به قاچاق کالا شناسایی و دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان مازندران برخورد با پدیده شوم قاچاق کالا و ارز را از اولویت‌های پلیس مازندران در سال ۱۳۹۷ اعلام کرد و افزود: پلیس در راستای تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی و توسعه اشتغال‌زایی در جامعه از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.

 

مرجع: مهر

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا