اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 34767 مورخ:[1397-03-07 18:57:01]
ثبت‌نام 363 واحد تولیدی صنعتی و صنفی مازندران در سامانه کارورزی
رئیس سازمان صنعت مازندران اعلام کرد

ثبت‌نام 363 واحد تولیدی صنعتی و صنفی مازندران در سامانه کارورزی

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: تاکنون تعداد 363 واحد تولیدی صنعتی و صنفی در سامانه کارورزی ثبت‌نام و از این میان 167 واحد پذیرنده موفق به جذب 256 کارورز شده‌اند.

به گزارش مازند اصناف؛ محمد محمدپور بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با اجرای طرح کارورزی که در سراسر استان در حال پیگیری است، شاهد اشتغال هر چه بیشتر فارغ‌التحصیلان جوان دانشگاهی خواهیم بود.

وی افزود: در راستای توجه جدی‌تر به مسأله اشتغال جوانان، اجرای این طرح در حال پیگیری است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران خاطرنشان کرد: طرح کارورزی در راستای برنامه پنج ساله ششم توسعه و مصوب شورای عالی اشتغال و ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی بوده و هدف اصلی آن اشتغال توام با مهارت‌آموزی برای دانش آموختگان دانشگاهی است.

به گفته محمدپور، سازمان صنعت، معدن و تجارت در راستای اجرای این طرح جلسات مستمری با مدیران واحدهای تولیدی سراسر استان برگزار که تاکنون تعداد 363 واحد تولیدی صنعتی و صنفی در این سامانه ثبت‌نام و از این میان 167 واحد پذیرنده موفق به جذب 256 کارورز شده‌اند.

محمدپور در پایان با اعلام اینکه نیروهای جوان، امید و سرمایه هر کشوری محسوب می‌شوند توجه به اشتغال آن‌ها را ضروری دانست و گفت: دولت همواره جهت استفاده از این ظرفیت، طرح‌های مختلفی را جهت اشتغال جوانان در دستور کار دارد.

 

پایان پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا