اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 34765 مورخ:[1397-03-07 18:50:01]
فرشاد ناصری رئیس اتاق اصناف بابلسر شد
اختصاصی/با برگزاری انتخابات داخلی،

فرشاد ناصری رئیس اتاق اصناف بابلسر شد

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بابلسر گفت: صبح امروز با رای‌گیری، سمت‌های اعضای هیات رئیسه مشخص شد که آقایان فرشاد ناصری به عنوان رئیس، علی اکبرپور نائب رئیس اول، علی جعفرزاده نائب رئیس دوم، سید محسن میردرویشی دبیر و رامین عالی‌زاده به عنوان خزانه‌دار انتخاب شدند.

به گزارش مازند اصناف؛ انتخابات تعیین سمت اعضای هیات رئیسه اتاق اصناف بابلسر با حضور تمامی اعضا صبح امروز  در دفتر مدیریت اداره صنعت، معدن و تجارت این شهرستان برگزار شد.

علی اصغری رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بابلسر پس از پایان رای‌گیری تعیین سمت اعضای هیات رئیسه این اتاق در گفت‌وگو با خبرنگار
مازنداصناف اظهار کرد: در بابلسر 38 اتحادیه صنفی وجود دارد که 31 اردبیهشت‌ماه سال‌جاری با حضور 37 اتحادیه صنفی، انتخابات اصناف شهرستان برگزار شد که پنج نفر به عنوان اعضای هیات رئیسه اصناف بابلسر انتخاب شدند.

ترکیب جدید اعضای هیئت رئیسه اتاق اصناف بابلسر مشخص شد

وی با اشاره به اینکه هیچ اعتراضی در فرآیند انتخابات وجود نداشت، خاطرنشان کرد: صبح امروز با رای‌گیری، سمت‌های اعضای هیات رئیسه مشخص شد که آقایان فرشاد ناصری به عنوان رئیس، علی اکبرپور نائب رئیس اول، علی جعفرزاده نائب رئیس دوم، سید محسن میردرویشی دبیر و رامین عالی‌زاده به عنوان خزانه‌دار انتخاب شدند. 

 رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بابلسر تصریح کرد: مدت مسئولیت این افراد چهار سال است که پس از دریافت اعتبارنامه کار خود را آغاز می‌کنند.

ناصری: بهره‌مندی از مشاوران اقتصادی؛ برنامه دوره جدید اتاق اصناف بابلسر

فرشاد ناصری رئیس جدید اتاق اصناف بابلسر در گفت وگو با خبرنگار ما بیان کرد: در دوره گذشته به‌عنوان نائب رئیس اول در اتاق اصناف این شهرستان فعالیت داشته‌ام.

وی با قدردانی از زحمات رئیس و کارکنان اداره صنعت، معدن و تجارت بابلسر، خاطرنشان کرد: مدیریت این مجموعه همیشه فردی همراه با اتاق اصناف بوده است.

رئیس اتاق اصناف بابلسر با قدردانی از تلاش هیئت رئیسه دوره قبل، تصریح کرد: افرادی که در این دوره به عنوان اعضای جدید به جمع هیئت رئیسه اضافه شدند از افرادی جوان، با انگیزه و با تحصیلات بالا هستند که باید طبق قانون به صورت جمعی و هیئتی کار کنند و از فردگرایی بپرهیزند.

ناصری بر لزوم جدیت کار برای مردم تاکید و عنوان کرد: با دوستی، وفاق و همدلی باید در مسیری حرکت کنیم که مردم از ما راضی باشند و همچنین از مشاوره افراد پیشکسوت و دانشگاهی بهره‌مند شویم.

وی یادآور شد: متاسفانه در اصناف بابلسر ضعف زیادی وجود دارد و کسادی بازار یکی از دلایل عمده این مشکلات است که بهره‌مندی از مشاوران و صاحب نظران اقتصادی یکی از برنامه‌های ما برای عبور از این مشکل است.

رئیس اتاق اصناف بابلسر با اشاره به اینکه سه مولفه سرمایه، نیروی انسانی و محیط می‌تواند در رونق اقتصادی موثر باشد، اذعان کرد: بابلسر شهری توریستی و دارای محیطی خوب است، اما به دلیل اینکه سرمایه درگردش این شهر به دلیل نبود صنعت و کشاورزی کم است نمی‌تواند خدمات خوبی را ارائه کند که این امر نیازمند توجه بیشتر مسئولان برای افزایش هتل و اقامت گاه‌های تفریحی است.

گفتنی است انتخابات هیئت رئیسه اتاق اصناف بابلسر با 13 نامزد انتخاباتی برگزار شد که پس از رقابت اعضای جدید هیئت رئیسه در 31 اردیبهشت‌ماه، نفرات برتر مشخص و صبح امروز با برگزاری انتخابات داخلی، تعیین سمت شدند.

پایان پیام/


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا