اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 34763 مورخ:[1397-03-07 10:00:01]
سعید کرمی رئیس اتاق اصناف آمل شد
با برگزاری انتخابات داخلی،

سعید کرمی رئیس اتاق اصناف آمل شد

با برگزاری انتخابات داخلی در محل اداره صنعت، معدن و تجارت آمل، سعید کرمی به‌عنوان رئیس جدید اتاق اصناف آمل برای یک دوره چهارساله معرفی شد.

به گزارش مازند اصناف؛ روز گذشته، انتخابات داخلی اتاق اصناف آمل در محل اداره صنعت، معدن و تجارت این شهرستان برگزار شد.

بر اساس این گزارش، در پایان برگزاری و پس از شمارش آراء، سعید کرمی به‌عنوان رئیس این اتاق برای یک دوره جدید چهار ساله معرفی شد.

این گزارش حاکی است در این جلسه که تعیین سمت اعضای برگزیده انتخابات هیئت رئیسه اتاق اصناف آمل انجام شد، محمدرضا دواتگر به‌عنوان نائب رئیس اول، علی نارنجی نائب رئیس دوم، غلام‌رضا حمیدی خزانه‌دار و سیف‌الله عظیمی به‌عنوان دبیر این اتاق معرفی شدند.

به گزارش خبرنگار ما، انتخابات اتاق اصناف آمل در حالی در آخرین روز اردیبهشت‌ماه با رقابت 14 کاندیدا انجام شد که در پایان آن، غلامرضا حمیدی با 39 رأی، محمدرضا دواتگر با 35 رأی،  سیف‌الله عظیمی با 31 رأی، علی نارنجی با 24 رأی و  سعید کرمی با 18 رأی حائز بیشترین میزان آرا شده بودند.


نکته قابل اشاره آن‌که، سعید کرمی که حائز کمترین میزان آرا در میان منتخبان هیئت رئیسه این اتاق در پایان روز رای‌گیری بود، توانست بیشترین رای را در انتخابات داخلی به خود معطوف و عنوان ریاست اتاق اصناف آمل را به خود اختصاص دهد.


» برچسب ها : , سعید , کرمی , رئیس , اتاق , اصناف , آمل , سعید , کرمی , رئیس , اتاق , اصناف , آملمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا