اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 34761 مورخ:[1397-03-07 08:57:01]
بازدید از مراکز عرضه میوه و سموم نباتی در قائم‌شهر
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان قائم‌شهر خبر داد

بازدید از مراکز عرضه میوه و سموم نباتی در قائم‌شهر

مدیر جهاد کشاورزی قائم‌شهر گفت: اردیبهشت‌ماه امسال، 24 مورد بازدید از واحدهای تره‌بار فروشی و فروشگاه‌های سموم نباتی در این شهرستان به‌عمل آمد که 15 مورد مربوط به فروشگاه‌های سموم نباتی و 9 مورد مربوط به صنف میوه و تره‌بار فروشی بود.

به گزارش مازند اصناف؛ مجید جعفری طی گفت‌وگویی اظهار کرد: برای تامین امنیت غذایی جامعه مصرف‌کننده و جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی در توزیع و فروش میوه‌های قاچاق و سموم غیر مجاز، کارشناسان مدیریت جهاد کشاورزی و  اکیپ‌های نظارتی شهرستان قائم‌شهر، به‌صورت برنامه‌ریزی شده و منظم به  بازرسی و بررسی  مستمر از واحدهای تره بار فروشی و فروشگاه‌های سموم نباتی در شهرستان قائم‌شهر می‌کنند.

 

وی افزود: اردیبهشت‌ماه امسال، 24 مورد بازدید از واحدهای تره‌بار فروشی و فروشگاه‌های سموم نباتی در این شهرستان به‌عمل آمد که 15 مورد مربوط به فروشگاه‌های سموم نباتی و 9 مورد مربوط به صنف میوه و تره‌بار فروشی بود.

 

مدیر جهاد کشاورزی قائم‌شهر با بیان اینکه در این بازدید نمایندگان اداره صنعت، معدن وتجارت و نیروی انتظامی حضور دارند، اذعان کرد: طی این بازدیدها، 6 مورد تذکر شفاهی به واحدهای فروشندگی سموم نباتی داده شد که در صورت تکرار موارد در بازدید بعدی، نسبت به پلمپ آن اقدام می‌شود.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا