اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 34759 مورخ:[1397-03-07 02:42:01]
قیمت انواع میوه در بازار میوه مازندران/ اعتصاب کامیون‌داران تأثیری بر بازار میوه مازندران نداشت
رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار مرکز مازندران مطرح کرد

قیمت انواع میوه در بازار میوه مازندران/ اعتصاب کامیون‌داران تأثیری بر بازار میوه مازندران نداشت

رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار مرکز مازندران در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبنی بر تأثیر اعتصاب کامیون‌داران بر بازار میوه مازندران، گفت: این اعتصاب روی بازار میوه و تره‌بار برجای نگذاشته؛ چرا که بازار این محصولات فصلی است و به قیمت عرضه و تقاضا بستگی دارد.

به گزارش مازند اصناف؛ امیرحسین فخرآوران امروز درباره قیمت میوه و تره‌بار در دومین هفته ماه مبارک رمضان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: در حال حاضر قیمت موز کاهش یافته و به 6 هزار تومان رسید که دلیل آن ورود میوه‌های نوبرانه در بازار برمی‌گردد.

وی بیان کرد: قیمت امروز موز 6 هزار، خیار 2 هزار، گوجه هزار و 500، پیاز یک‌هزار و 800، خربزه 2 هزار و 500،  سیب زمینی یک‌هزار و 300، زردآلو 6 تا 8 هزار، توت‌فرنگی 6 تا 10 هزار، گوجه سبز 4 هزار، هندوانه،کدو و بادمجان هزار و 500، کاهو و کلم 2 هزار و هلو از 2 تا 6 هزار تومان است.

رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار مرکز مازندران در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبنی بر تأثیر اعتصاب کامیون‌داران بر بازار میوه مازندران، تصریح کرد: این اعتصاب روی بازار میوه و تره‌بار برجای نگذاشته؛ چرا که بازار این محصولات فصلی است و به قیمت عرضه و تقاضا بستگی دارد.

فخرآوران در پایان گفت: پیش‌بینی ما این است طی 10 روز آینده با ورود گیلاس و زردآلو به بازار شاهد کاهش قیمت این محصول باشیم.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا