اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 34745 مورخ:[1397-03-03 16:59:01]
۳۵۰ پروژه صنعتی در مازندران نیمه کاره است
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران:

۳۵۰ پروژه صنعتی در مازندران نیمه کاره است

 رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با اشاره به نیمه‌کاره بودن ۳۵۰ طرح صنعتی نیمه‌کاره در استان، اعتبار مورد نیاز برای تکمیل آن را بیش از چهار هزار میلیارد ریال بیان کرد.

به گزارش مازند اصناف؛ محمد محمد پور در کارگروه اشتغال استان با بیان اینکه هشت هزار میلیارد ریال سرمایه‌گذاری در ۳۵۰ پروژه‌ راکد و نیمه کاره بدون استفاده مانده است، به اشتغال فراگیر در استان اشاره کرد و اظهار داشت: بحث رسته در اشتغال فراگیر باید حذف شود و انتخاب رسته باید در اختیار استان باشد.

وی بابیان اینکه چهار هزار میلیارد ریال برای تکمیل ۳۵۰ طرح نیمه‌کاره و راکد نیاز است گفت: بیش از پنج هزار شغل با تکمیل این طرح‌ها ایجاد می‌شود و یکی از دلایل اصلی که اشتغال فراگیر جهش چندانی ندارد بحث رسته است و باید این مسئله در اشتغال فراگیر حذف شود.

محمد اسلامیان رئیس شورای هماهنگی بانک‌های مازندران نیز در این جلسه، عدم ارائه مدارک و مستندات از سوی متقاضیان اشتغال، عدم ارائه صورت‌های مالی و نداشتن اظهارنامه مالیاتی را از مشکلات در ارائه تسهیلات اشتغال بیان کرد.

وی گفت: تمام طرح‌های اشتغال ارائه‌شده مربوط به سرمایه‌گذاری بوده است و حداقل یک ماه برای بررسی زمان نیاز است درحالی‌که باید طرح‌های سرمایه در گردش در اولویت قرار گیرد.

 

مرجع: مهر

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا