اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 34734 مورخ:[1397-03-01 14:59:01]
کشف 2 میلیاردی کالای قاچاق در قائم‌شهر
فرمانده انتظامی مازندران اعلام کرد

کشف 2 میلیاردی کالای قاچاق در قائم‌شهر

 فرمانده انتظامی مازندران از کشف 54 دستگاه کولر خارجی قاچاق به ارزش 2 میلیارد و 16 میلیون ریال در شهرستان قائم‌شهر خبر داد.

به گزارش مازند اصناف؛ سردار سیدمحمود میرفیضی در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر تردد دو دستگاه خودروی حامل کالای قاچاق در شهرستان قائم شهر، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی آن شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی مازندران، افزود: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی با بررسی های همه جانبه و انجام گشت های هدفمند خودروهای مورد نظر را حین خروج از این شهرستان در یکی از محورهای مواصلاتی متوقف کردند.

میرفیضی از دستگیری رانندگان این دو خودرو در این عملیات خبر داد و خاطر نشان کرد: در بازرسی از این خودروها 54 دستگاه اسپیلت خارجی قاچاق کشف شد.

وی ارزش ریالی کالاهای قاچاق کشف شده را بالغ بر 2 میلیارد و 16میلیون ریال عنوان کرد و اظهار داشت: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و کالاهای کشف شده تحویل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان شد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه قاچاق کالا تخریب زیر بنای اقتصاد کشور و نادیده گرفتن حق نسل فردا برای رشد و بالندگی است، گفت: خرید و مصرف کالای قاچاق موجب اختلال در عرضه تولیدات داخلی، تعطیلی کارخانه ها، افزایش بیکاری در کشور و ایجاد بازار فروش برای کالاهای کشورهای خارجی خواهد شد.

فرمانده انتظامی مازندران در پایان با اشاره به اینکه مبارزه با قاچاق کالا اقدامی برای حفظ و استقرار امنیت در کشور است از مردم خواست: برای حمایت از تولید ملی و اشتغال جوانان جامعه در مبارزه با قاچاق کالا و ارز با نیروی انتظامی همکاری کرده و هرگونه اطلاعات و اخباری را به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام دارند.


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا