اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 34730 مورخ:[1397-02-30 23:16:01]
اجرای طرح نظارت از بازار ویژه ایام ماه رمضان در مازندران
معاون سازمان صنعت مازندران اعلام کرد

اجرای طرح نظارت از بازار ویژه ایام ماه رمضان در مازندران

معاون امور نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: طرح نظارت و بازرسی در ایام ماه مبارک رمضان به منظور بسترسازی فضای مناسب برای مصرف‌کنندگان کالاهای پرتقاضا در حال انجام است.

به گزارش مازند اصناف؛ حسین اصغرزاده امروز درباره طرح نظارت و بازرسی ویژه ایام ماه مبارک رمضان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستانن ساری، اظهار کرد: طرح نظارت و بازرسی در این ایام به منظورر بسترسازی فضای مناسب برای مصرف‌کنندگان کالاهای پرتقاضا درر  حال انجام است.

وی افزود: کالاها و اقلام پر تقاضا در ایام ماه مبارک رمضان به‌ویژه اقلام لبنی، پروتئینی، برنج، روغن، قند و شکر، خرما، میوه و سبزیجات و دیگر کالاهای پر مصرف، علاوه بر مراقبت و پایش مستمر بازار و توجه به تامین و توزیع کالاهای پر تقاضا با هدف تسهیل دسترسی مردم به کالا با قیمت مصوب و مناسب وبا نظارت بر اعمال واحدهای تولیدی و خدماتی و تشدید اقدامات گذشته جهت تشکیل نظارت اقدامات مشابه در سال‌های گذشته برای انجام آغاز شد.

معاون امور نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با اشاره به آغاز طرح ویژه نظارتی در ایام ماه مبارک رمضان، تصریح کرد: اجرای این طرح در استان مازندران  به‌صورت ویژه و همزمان در سراسر کشور از 25 اردیبهشت ماه آغاز شد که هدف از اجرای این طرح، نظارت بر عرضه کالاها است.

این مسؤول خاطرنشان کرد: طی برگزاری جلسات هماهنگی با دستگاه‌های مختلف اجرایی اعم از اداره تعزیرات، دانشگاه‌ها، سازمان جهاد کشاورزی و بازرسان در اصناف و دستگاه‌های دیگر، گشت مشترک بر فعالیت مراکز عرضه کالاهای پرتقاضا و انجام کارهایی نظارتی با همکاری بازرسان اصناف و دستگاه‌های اجرایی براساس نوعع خدمت در محل کار از آغاز ماه مبارک شروع و تا پایان این ماه ادامه دارد.

اصغرزاده یادآور شد: هدف از اجرای این طرح نظارت همه جانبه و دقیق‌تر بر عرضه و سلامت کالاهای مورد تقاضا در این ایام است.

وی در پایان گفت: مردم و تقاضاکنندگان می‌توانند شکایات و گزارش‌های خود را در اختیار ما قرار دهند که سامانه 124 با هدف نظارت به‌صورت شبانه روزی پاسخگوی سوالات مردم بوده و شکایات و گزارش‌ها را ثبت می‌کند.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا