اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 3473 مورخ:[1392-03-11 19:58:01]
 برگزاری ۴۰۰ نمایشگاه ضیافت در ماه رمضان/ تخفیف تا ۲۰ درصد
معاون وزیر صنعت خبر داد

برگزاری ۴۰۰ نمایشگاه ضیافت در ماه رمضان/ تخفیف تا ۲۰ درصد
معاون بازرگانی داخلی وزیر صنعت، معدن و تجارت از برگزاری ۴۰۰ نمایشگاه طرح ضیافت در راستای تنظیم بازار ماه مبارک رمضان با ۱۸ تا ۲۰ هزار غرفه و تخفیف ۲۰ درصدی خبر داد.

به گزارش نجبا , حسن رادمرد در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: نمایشگاه‌های طرح ضیافت در 400 نقطه کشور و با 18 تا 20 هزار غرفه و در 10 روز کاری که زمان آن را شورای کنترل و نظارت استان‌ها تعیین می‌کند، برگزار می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه برگزاری این نمایشگاه با توجه به استقبال مردم قابل تمدید است، گفت:بخشنامه برگزاری این نمایشگاه‌ها به سازمان، استان‌ها و اصناف ابلاغ شده است و با توجه به اینکه بخشی از غرف به صورت رایگان در اختیار عرضه‌کنندگان و تولید‌کنندگان قرار می‌گیرد لذا تخفیف کالاهای عرضه شده تا 20 درصد است.

معاون بازرگانی داخلی وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: توافقاتی با اتحادیه قنادان صورت گرفته تا شیرینی و زولبیا و بامیه با قیمت مصوب و همچنین توافقنامه‌ای با انجمن خرما برای عرضه مستقیم خرما صورت گرفته است.

رادمرد گفت: در این نمایشگاه  100 هزار تن شکر،  100 هزار تن روغن،  20 هزار تن گوشت قرمز، 25 هزار تن مرغ از تولید داخلی و بیشتر از آن از سایر منابع و همچنین تخم‌مرغ به اندازه و نیاز کشور توزیع خواهد شد.

وی افزود: واحدهای صنفی عرضه‌کننده کالاهای اساسی نیز در ایام برگزاری این نمایشگاه‌ها فروش فوق‌العاده خواهند داشت.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا