اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 34726 مورخ:[1397-02-30 22:44:01]
تصویب منطقه آزاد گردشگری در شهرستان نور
فرماندار شهرستان نور اعلام کرد

تصویب منطقه آزاد گردشگری در شهرستان نور

فرماندار شهرستان نور گفت: طرح منطقه آزاد صنعت گردشگری در زمینی به مساحت 400 هکتار در چمستان شهرستان نور در کمیته برنامه‌ریزی استان تصویب شد.

به گزارش مازند اصناف؛ به نقل سرای نور، علی شادمان بعد از ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان نور با تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان از تصویب منطقه آزاد گردشگری در شهرستان نور خبر داد و اظهار کرد: طرح منطقه آزاد صنعت گردشگری در زمینی به مساحت 400 هکتار در چمستان شهرستان نور در کمیته برنامه‌ریزی استان مصوب شد و برای تأیید نهایی به تهران فرستاده شد.

وی با اشاره به خروج آمریکا از برجام خاطرنشان کرد: خروج آمریکا از نقطه نظر دیپلماسی و افکار عمومی در عرصه بین‌المللی نشانگر ورود خوب جمهوری اسلامی در برجام است و عهدشکنی آمریکا بیشترین آسیب را بر پیکر دولتی که مدعی کدخدایی جهان است وارد کرد.

فرماندار شهرستان نور شکاف بین آمریکا و اروپا را از دیگر آسیب‌های خروج آمریکا از برجام نام برد و افزود: ملت ایران با پیشینه تاریخی می‌تواند در عرصه بین‌المللی یک چهره حساب شده دیپلماسی از خود نشان دهد و امیدواریم کشورهای اروپایی به حقوق ملت ایران پایبند باشند.

این مسئول تصریح کرد: انتقال سفارتخانه آمریکا به بیت‌المقدس از اقدامات شرم انگیز عصرماست و کشورهای که با آن همراهی می‌کنند شریک این جرم وجنایت هستند و این مایه شرمندگی برای جهان اسلام است که یک کشور در عرصه بین‌المللی دست به هر اقدامی می‌زند و به جای موضع‌گیری کشورهای مسلمان در برابر دشمن، برخی کشورهای عربی به اصطلاح اسلامی حاشیه خلیج فارس از آن حمایت می‌کنند.

شادمان با اشاره به اقدامات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نور گفت: فعالیت‌ها و اقدامات خوبی انجام شده است اما در شهرستان از نظر فرهنگی و هنری جای کار بیشتری وجود دارد.

وی با قدردانی از تلاش‌های اصحاب رسانه خاطرنشان کرد: باید از رسانه‌ها حمایت شود و باید تلاش کنیم تا در حوزه خبر و خبررسانی شهرستان نور افرادی را آموزش دهیم که تخصص این کار را داشته باشند.

فرماندار شهرستان نور با اشاره به حفظ جایگاه خبرنگاران متخصص و حرفه‌ای خاطرنشان کرد: یک رکن مهم توسعه، خبرنگاران هستند و باید با حفظ عزت، تکریم و تمجید نیروهای کارشناس، متخصص و حرفه‌ای افراد جدیدی نیز در این زمینه آموزش ببینند و خبرنگاران باید زبان گویای کشور، نظام اسلامی و مدافع پیشرفت کشورشان باشند.

این مسئول با اشاره به روز روابط عمومی تصریح کرد: روابط عمومی‌ها مهم‌ترین جایگاه در دستگاه‌ها و نهادها محسوب می‌شوند که حکم مدعی‌العموم برای مردم و وکیل مدافع دستگاه‌ها و نهادها در بیرون را دارند و باید هر یک از ادارات و نهادها با توجه به سختی کار روابط عمومی‌ها از روابط عمومی‌های مجموعه خود قدردانی کنند.

شادمان با اشاره به نهاد آموزش و پرورش بیان کرد: آموزش و پرورش مهم‌ترین نهاد پس از خانواده در جامعه است و توسعه هرکشوری توجه به نیروی انسانی است و آموزش پرورش محل تربیت نیروی انسانی ارزشی و وارسته است وتقویت آموزش و پرورش سبب تقویت نیروی انسانی است.

وی با قدردانی از همراهی شهرداران، بخشداران و شوراها و همه کسانی که در برگزاری برنامه‌های مختلف مناسبتی تلاش کردند، تصریح کرد: از جمله برکات نظام جمهوری اسلامی ایران فعالیت شوراها و دهیاری‌ها و خدمت رسانی به مردم است.

فرماندار شهرستان نور با اشاره به کمبود آب در کشور گفت: ما در کشور با کمبود آب مواجه هستیم اما در حال حاضر این کمبود مشکل‌ساز نیست و جهاد کشاورزی، آبفای شهر و روستایی و امور آب باید مصرف آب را مدیریت و تلاش کنند تا توزیع آب عادلانه باشد.

شادمان برای رفع مشکل آب شهرستان و رویان تا قبل از شروع فصل تابستان تأکید کرد.


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا