اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 34704 مورخ:[1397-02-27 15:16:01]
عوض‌پور: نامزدها پس از انتخاب باید یکی را انتخاب کنند شورا یا اصناف/پیگیری‌ها ادامه دارد
دبیرکل اتاق اصناف ایران خبر داد

عوض‌پور: نامزدها پس از انتخاب باید یکی را انتخاب کنند شورا یا اصناف/پیگیری‌ها ادامه دارد

دبیرکل اتاق اصناف ایران در خصوص آخرین وضعیت نامزدهای عضو شوراهای شهر و روستا در انتخابات اتاق‌های اصناف کشور و مازندران گفت: تا این لحظه بنا این است که باید یکی را انتخاب کنند، یا شورا یا اتاق‌های اصناف.

علی عوض‌پور دقایقی قبل در گفت‌وگو با خبرنگار مازند اصناف؛ در خصوص آخرین وضعیت نامزدهای عضو ضوراهای شهر و روستا در انتخابات اتاق‌های اصناف کشور و مازندران اظهار کرد: تا این لحظه بنا بر این قرار گرفت که نامزدهای عضو شوراهای شهر و روستا در انتخابات اتاق‌های اصناف نام‌نویسی و شرکت کنند، که همین‌گونه هم انجام شد.

وی افزود: اما درخصوص تصمیم پس از رأی گیری و کسب آرا، بنا تا این لحظه این است که یکی را باید انتخاب کنند، یا شورا یا اتاق اصناف.

دبیرکل اتاق اصناف ایران تصریح کرد: البته جلال‌الدین شکرییه نائب رئیس اتاق اصناف ایران به‌ جد پیگیر رفع موانع حضور اعضای هیئت رئیسه اتاق‌های اصناف کشور در شوراهای شهر و روستا به نمایندگی از جامعه است که در صورت اتفاق تازه‌ای در این خصوص، اطلاع‌رسانی خواهد شد؛ اما تاکنون تصمیم و دستورالعمل قانونی به همین منوال است.

گفتنی است از دو هزار و 400 نامزد انتخاباتی در بیش از 260 اتاق اصناف کشور که در روز 31 شهریور انتخابات هیئت رئیسه را برگزار می‌کنند، حدود 210 نامزد در سطح کشور، عضو شوراهای شهر و روستا هستند که با این دستورالعمل برای دور جدید هیئت رئیسه اتقا‌های اصناف به ‌شرط کسب رأی، حق حضور و فعالیت ندارند.

 

انتهای پیام/


» برچسب ها : , عوض پور , دبیرکل , اتاق , اصناف , ایران , انتخابات , شوراها , مانع , هیئت , رئیسه , تعیین , تکلیف , عوض پور , دبیرکل , اتاق , اصناف , ایران , انتخابات , شوراها , مانع , هیئت , رئیسه , تعیین , تکلیفمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا