اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 34690 مورخ:[1397-02-25 19:41:01]
توزیع اقلام پرمصرف طرح ضیافت در قائم‌شهر / افزایش نظارت بر بازار برای کنترل قیمت‌ها
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان قائم‌شهر خبر داد

توزیع اقلام پرمصرف طرح ضیافت در قائم‌شهر / افزایش نظارت بر بازار برای کنترل قیمت‌ها

مدیرجهاد کشاورزی قا‌ئم‌شهر گفت: در طرح ضیافت ماه مبارک رمضان، اقلام پرمصرف شکر، گوشت منجمد مرغ، گوشت منجمد قرمز، تخم مرغ، روغن خوراکی و خرما با نرخ مصوب در این شهرستان توزیع می گردد.

به گزارش مازند اصناف؛ مجید جعفری در جلسه کارگروه تنظیم بازار با محوریت طرح ضیافت ماه مبارک رمضان که با حضور فرماندار شهرستان  قا‌ئم‌شهر و دیگر اعضاء در این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: امسال در طرح ضیافت ماه مبارک رمضان، اقلام پرمصرف شامل، شکر، گوشت منجمد مرغ، گوشت منجمد قرمز، تخم مرغ، روغن خوراکی و خرما با هماهنگی اداره صنعت، معدن و تجارت و دیگر عوامل ذیربط با نرخ مصوب در این شهرستان توزیع می گردد.


مدیر جهاد کشاورزی قائم‌شهر با بیان اینکه توزیع این کالاها در صورت لزوم و در زمان مناسب و نیاز بازار با همکاری ادارات ذیربط و اتاق اصناف صورت می پذیرد، خاطر نشان کرد: برای تنظیم بازار، رصد و نظارت مستمر بر بازار، توسط دستگاه های ذی ربط در این ایام انجام می شود.


این مقام مسوول تصریح کرد: برای آرامش بازار در ماه مبارک رمضان، یک گروه بازرسی و نظارت بر قیمت ها در این شهرستان افزایش وبه 4 گروه خواهد رسید.

مدیر جهاد کشاورزی قائم‌شهر اظهار کرد: از اول اردیبهشت تاکنون، 570 مورد بازرسی و 56 فقره تشکیل پرونده  به ارزش 140 میلیون و 916 هزار ریال در این شهرستان صورت پذیرفت.


جعفری با بیان اینکه برای  نظارت بهداشتی در ماه مبارک، اداره بهداشت، برگزاری کلاس توجیهی بهداشتی را در دستور کار خود قرار داده، تصریح کرد: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی به سامانه 190 اطلاع دهند.


دبیر کارگروه تنظیم بازار قائم شهر گفت: برای ظارت بر عرضه شیر و فرآورده های خام دامی، گشت مشترک متشکل از اداره بهداشت، دامپزشکی، اتحادیه خواربار فروشان، اتاق اصناف و اداره صنعت، معدن و تجارت، به ویژه در شروع فصل گرما، بصورت منظم انجام می شود.


در ادامه مهدی محمدی فرماندار شهرستان قائم شهر با بیان اینکه طرح ضیافت برای ثبات در قیمت اجناس در بازار است، به انجام رصد و پیگیری تاکید و تصریح کرد : به منظور نظارت بیشتر بر بازار و حمایت از مصرف کننده، باید طوری عمل شود تا قشر محروم جامعه محصولات خود را با قیمت مناسب خریداری و دغدغه ای در این خصوص نداشته باشند.

 
رئیس کارگروه تنظیم بازار شهرستان قائم‌شهر تاکید کرد: مسئولان اداره صنعت، معدن و تجارت، تعزیرات حکومتی  و  مجمع امور صنفی باید با مدیریت کامل بر بازار نظارت داشته تا از افزایش قیمت جلوگیری شود.

» برچسب ها : , افزایش , نظارت , بازار , کنترل , قیمت‌ها , مازندران , تنظیم بازار , افزایش , نظارت , بازار , کنترل , قیمت‌ها , مازندران , تنظیم بازارمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا