اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 34681 مورخ:[1397-02-24 13:05:01]
 افزایش قیمت نداریم/ اعلام قیمت زولبیا و بامیه در بازار مازندران
رئیس اتحادیه قنادان مرکز مازندران خبر داد

افزایش قیمت نداریم/ اعلام قیمت زولبیا و بامیه در بازار مازندران

 رئیس اتحادیه قنادان مرکز مازندران گفت: قیمت هر کیلو زولبیا و بامیه درجه ممتاز 15 هزار تومان، درجه یک 12 هزار تومان و درجه دو 10 هزار تومان تعیین و به واحدهای صنفی اعلام شده است.

سیدابراهیم حسینی در گفت‌وگو با مازند اصناف؛ با توجه به نزدیک‌شدن به ماه مبارک رمضان درباره قیمت زولبیا و بامیه اظهار کرد: باوجود  افزایش قیمت مواد اولیه از جمله تخم‌مرغ و روغن و هزینه‌های کارگری طی سال‌جاری، هیچ‌گونه افزایش قیمتی را نسبت به سال گذشته اعلام نکردیم.

وی افزود: در سراسر استان مازندران، نزدیک به 800 کارگاه تولیدی با پخت انواع زولبیا و بامیه، پاسخگوی بازار مصرف استان طی این ماه مبارک هستند.

رئیس اتحادیه قنادان مرکز مازندران خاطرنشان کرد: قیمت هر کیلو زولبیا و بامیه درجه ممتاز 15 هزار تومان، درجه یک 12 هزار تومان و درجه دو 10 هزار تومان تعیین و به واحدهای صنفی اعلام شده است.

حسینی متذکر شد: قنادان باید قبل از فروش زولبیا و بامیه و سایر محصولات قنادی وزن جعبه را از کل محصول کم کرده و این محصول را به صورت خالص به فروش برسانند.

وی بیان کرد: در ماه مبارک رمضان، روزانه نزدیک به 10 تن زولبیا و بامیه در کارگاه‌های تولیدی استان تولید و به بازار عرضه می‌شود.

رئیس اتحادیه قنادان مرکز مازندران در پایان خطاب به شهروندان استان گفت: با توجه به افزایش تقاضای این محصول در ماه مبارک رمضان، گاها این محصول در مغازه‌های دیگری که اجازه فروش این محصول را ندارد به فروش می‌رسد اما با توجه به اینکه نظارتی بهداشتی بر روی محصول تولید شده در این واحدها نیست، به مردم توصیه می‌شود زولبیا و بامیه را از قنادی‌ها خریداری کنند.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا