اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 34677 مورخ:[1397-02-24 00:01:01]
آغاز طرح نظارتی ضیافت از بازار مازندران
اختصاصی/مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران اعلام کرد

آغاز طرح نظارتی ضیافت از بازار مازندران

مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران از آغاز طرح نظارتی گشت‌های مشترک اداره کل تعزیرات حکومتی مازندران تحت عنوان «طرح ضیافت» در جهت نظارت بر عملکرد اصناف عرضه‌کننده کالاهای ضروری مورد نیاز مردم در ماه مبارک رمضان خبر داد.

مهدی عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار مازند اصناف؛ از آغاز طرح نظارتی گشت‌های مشترک اداره کل تعزیرات حکومتی مازندران تحت عنوان «طرح ضیافت» که هم‌زمان به‌صورت متمرکز در سراسر کشور در جهت نظارت هر چه بیشتر و بهتر بر عملکرد اصناف عرضه‌کننده کالاهای ضروری و مایحتاج اساسی مورد نیاز مردم در ماه مبارک رمضان خبر داد.

وی افزود: امسال طرح ویژه نظارتی ماه مبارک رمضان با بهره‌گیری از توان و ظرفیت مضاعف نیروها و استفاده از امکانات گشت‌های مشترک تعزیرات حکومتی برگزار می‌شود.

مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران خاطرنشان کرد: نظارت بر عرضه و فروش مواد پروتئینی، گوشت قرمز، لبنیات، قند و شکر، برنج، روغن، زولبیا و بامیه و سایر کالاهای اساسی مورد نیاز مردم در این ماه پر فضیلت از جمله مهم‌ترین برنامه‌های ابلاغ شده به شعب سیار است که تأکید شده با هرگونه سوءاستفاده احتمالی برخی افراد سودجو در این خصوص در چارچوب قوانین و مقررات به شدت و با قاطعیت برخورد شود.

عباسی با بیان اینکه عده‌ای به دلیل بالا رفتن نرخ ارز قصد سوء استفاده در بازار را دارند تا از این موقعیت نهایت سود را ببرند و در بازار اخلال ایجاد کنند.

وی افزود: به بهانه نوسانات نرخ ارز کسی حق گران‌فروشی ندارد و در صورت دریافت گزارش از مراجع ذی‌صلاح با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران با هشدار به صنوف مبنی بر رعایت موازین شرعی و قانونی در ماه مبارک رمضان که ماه میهمانی خداست از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را با شماره 124 و یا سامانه 135 تعزیرات حکومتی در میان گذاشته تا در اسرع وقت اقدامات مقتضی صورت گیرد.

 

پایان پیام/

» برچسب ها : , آغاز , طرح , نظارتی , ضیافت , بازا , ر مازندران , عباسی , تعزیرات , آغاز , طرح , نظارتی , ضیافت , بازا , ر مازندران , عباسی , تعزیراتمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا